Звіт діяльності Мінреінтеграції у 2020 році

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ

Опубліковано звіт результатів діяльності Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій  у 2020 році.

Так, одним із головних досягнень роботи міністерства за минулий рік є завершення розробки концепції економічного розвитку Донецької та Луганської областей, яку Кабінет Міністрів затвердив 23 грудня. На її основі  вже йде  розробка Стратегії економічного розвитку цих областей та пакет супутніх законопроєктів щодо її реалізації.

Крім того, розроблено законопроєкт «Про державну політику перехідного періоду», який вже знаходиться на рецензії у 161 респонденТа.

Також ключовими досягненнями Мінреінтеграції за 2020 рік є:

  • Відкриття сервісних центрів у Щасті та Новотроїцькому. До кінця такі сервісні хаби з’являться на усіх 10-ти КПВВ і будуть мати єдиний стандарт. А також відкриття двох нових КПВВ — у Щасті та Золотому.
  • Вперше за 7 років війни розпочалась виплата компенсацій за факт руйнації житла через збройну агресію РФ (до 300 тисяч гривень). Такі виплати у 2020 році призначені 74 людям. Мінреінтеграції очікує, що цьогоріч такі компенсації отримають щонайменше 380 осіб.
  • У 2020 році для дітей з тимчасово окупованих територій (ТОТ) скасовано ЗНО під час вступу до українських вишів
  • Розподілено 20 млн грн. субвенції на придбання 84 квартир для 260 ВПО. А у 2021 році передбачено 125 млн грн. субвенції на забезпечення житлом 950 ВПО.
  • Облаштування джерелами сонячної генерації 65 локацій у 19 населених пунктах Донецької і Луганської областей.
  • Здійснено виплати 17 лауреатам стипендії Левка Лук’яненка, 86 колишнім бранцям Кремля та 116 родинам члени яких незаконно утримуються на тимчасово окупованих територіях
  • Триває робота з розширення онлайн-сервісів. Так, з жовтня 2020 року у мобільному застосунку «Дія» вже доступна електронна довідка ВПО. Запущено чат-бот «Юридичний порадник для ВПО» (спільно з швейцарсько-українською Програмою EGAP та БФ «Право на захист»). Також Розпочато комунікації з корпорацію Google щодо інтеграції кримськотатарської мови до сервісу компанії Google – Google Translate

Детальніше із результатами роботи Мінреінтеграції у 2020 році та ключовими планами на 2021 рік можна ознайомитися за посиланням: https://mtot.gov.ua/files/uploads/0d421660-5976-11eb-896b-d186b68f9734.pdf

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ДНЕПРОПЕТРОВЩИНА
На Дніпровщині відкрився центр підтримки для переселенців

Гуманітарні центри — це локації, де надається підтримка мешканцям області, які перемістилися до більш безпечних регіонів України, створюються якісні умови для доступу населення до послуг, що сприяють адаптації, соціалізації та реалізації власного потенціалу в умовах війни, місце можливостей та єднання. Центр для підтримки жителів Селидівської громади, що покинули домівку через …

ЛУГАНЩИНА
Норвезька рада у справах біженців відкриває прийом заявок на допомогу

9 вересня, о 9:00 Норвезька рада у справах біженців (NRC) в Україні починає приймати заявки на багатоцільову грошову допомогу. Детальну інформацію щодо умов участі та подання заявок можна знайти на сайті організації. Під час попередньої хвилі допомоги NRC змогла підтримати понад 76 тисяч осіб. Це – 10 відсотків від поданих заявок. У …

НОВОСТИ ВОСТОКА
Затримка виплат ВПО: куди та до кого звертатися, аби відновили фінансову допомогу

Переселенці, яким затримують належні виплати, можуть звертатися до органів соцзахисту, ЦНАПу, Мінреінтеграції або до Офісу уповноваженого з питань ВПО. Для частини внутрішньо переміщених осіб діють соціальні виплати. Для людей, які вимушено покинули свої домівки, передбачено фінансову допомогу від держави у розмірі 2 тис. грн для осіб від 18 років та 3 тис. грн для дітей та осіб …