Среда, 22 марта 2023   Подписка на обновления  RSS
Звернення до Президента та Прем’єр-міністра України стосовно проєкту Держбюджету 2022
7:27, 21 сентября 2021

Звернення до Президента та Прем’єр-міністра України стосовно проєкту Держбюджету 2022


Всеукраїнська Асоціація Переселенців від імені членів нашої організації публічно звертається до Президента України Володимир Зеленський та Прем’єр-міністра України Денис Шмигаль з наступним.

Кабінетом Міністрів України до Верховної Ради України подано проєкт Закону України “Про Державний бюджет України на 2022 рік”.

Так, проєктом Держбюджету на 2022 рік не передбачено видатків для реалізації бюджетних програм “Доступне житло” та надання пільгового довгострокового державного кредиту під 3% ВПО та учасникам АТО.

Вказані бюджетні програми вже другий рік поспіль не мають жодного фінансування. Ігнорування цих програм у 2022 році залишає переселенців сам на сам із проблемами пошуку житла та збільшує шанси їх повернення до окупованих територій.

Такою ситуацією користуються інформаційні ресурси окупаційних адміністрацій Російської Федерації при формуванні негативного образу України, як держави, що не бере до уваги проблеми своїх громадян.

Разом з тим, варто відзначити позитивний досвід реалізації Держмолодьжитло зазначених програм у 2017 – 2019 роках, за результатами їх реалізації майже 1000 сімей переселенців отримали підтримку держави на купівлю житла.

Звертаємо Вашу увагу на ситуацію що склалася та просимо сприяння у її вирішенні.______

В той же час, на сьогодні до компетенції народних депутатів та комітетів ВРУ належить підготовка пропозицій до змін у держбюджет 2022. І саме через них ми можемо спробувати внести необхідні нам зміни, тож аналогічні звернення будуть найближчим часом спрямовані і до них.

Прошу всіх небайдужих долучитися до звернення та поширити інформацію!

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска