Вторник, 30 мая 2023   Подписка на обновления  RSS
Зустріч з Міжнародною Федерацією товариства Червоного Хреста та Червоного Півмісяця
6:18, 26 февраля 2020

Зустріч з Міжнародною Федерацією товариства Червоного Хреста та Червоного Півмісяця


У Міністерстві у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України відбулася зустріч з Міжнародною Федерацією товариства Червоного Хреста та Червоного Півмісяця та обговорено спільні напрямки діяльності

Учасники зустрічі говорили про співпрацю з багатьох важливих питань, зокрема йшлося про спільні напрямки діяльності у сфері підтримки внутрішньо переміщених осіб, подолання наслідків конфлікту, розшуку зниклих безвісти за особливих обставин та незаконно ув’язнених осіб на тимчасово окупованих територіях України.

«Захищати життя та гідність людей, які постраждали внаслідок збройної агресії на сході країни – головна мета співпраці Мінветеранів з міжнародними організаціями у тому числі з Міжнародною Федерацією товариства Червоного Хреста та Червоного Півмісяця (далі ‒ МФЧХ і ЧП). Мінветеранів спрямовує свої зусилля для допомоги громадянам, які постраждали внаслідок російської окупації та їх реінтеграцію», – сказав під час зустрічі заступник Міністра з питань європейської інтеграції Олексій Ілляшенко. Він також подякував за допомогу для українців, які постраждали внаслідок російської збройної агресії та вимушені залишатись на тимчасово окупованих територіях частин Донецької та Луганської областей.

Пан Керем Кінік, Віцепрезидент МФЧХ і ЧП, Президент Турецького Червоного Півмісяця, запевнив у подальшій підтримці України та зауважив, що організація, яку він очолює є незалежною, нейтральною і основним завданням якої є надання допомоги постраждалим людям. Пан Керем, подякував Мінветеранів за плідну співпрацю в напрямку гуманітарного співробітництва та підтримку внутрішньо переміщених осіб в країні.

У зустрічі також взяли участь пані Білоус Лілія Миколаївна, Генеральний директор Національного комітету Червоного Хреста України.

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска