Житомирська міська рада співпрацюватиме з ГО «МИР НА ДОЛОНІ» задля захисту прав ВПО

Документы

Меморандум про співпрацю з громадською організацією “Мир на долоні” було підписано сьогодні, 28 травня, під час позачергового засідання виконавчого комітету міської ради.

Мета – співпраця сторін задля захисту прав внутрішньо переміщених осіб у Житомирі, запровадження інноваційних механізмів вирішення житлових проблем ВПО, забезпечення створення належних умов життєдіяльності та реалізації потенціалу нових мешканців громади.


 «Наприкінці 2019 року завдяки діяльності даної організації в громаду міста були залучені державні кошти в якості субвенцій в розмірі майже 2 млн грн та придбані квартири до житлового фонду для тимчасового користування внутрішньо переміщеними особами», – зауважив міський голова Сергій Сухомлин.

Ірина Гладка,  голова організації,  висловила готовність  співпрацювати з  органами місцевого самоврядування у напрямку захисту прав ВПО та розвитку міста.

«Сьогоднішнє підписання Меморандуму про взаємодію і співробітництво є черговим підтвердженням прагнення Житомирської міської ради до відкритості і прозорості у своїй роботі та впевненим кроком назустріч інтеграції нових мешканців в громади”, – зазначила Ірина Гладка.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ ВОСТОКА
Затримка виплат ВПО: куди та до кого звертатися, аби відновили фінансову допомогу

Переселенці, яким затримують належні виплати, можуть звертатися до органів соцзахисту, ЦНАПу, Мінреінтеграції або до Офісу уповноваженого з питань ВПО. Для частини внутрішньо переміщених осіб діють соціальні виплати. Для людей, які вимушено покинули свої домівки, передбачено фінансову допомогу від держави у розмірі 2 тис. грн для осіб від 18 років та 3 тис. грн для дітей та осіб …

КИЕВЩИНА
RENOVATION і REPOINT презентували унікальний проект шахової академії в Казахстані

В Астані, де сучасна архітектура стрімко рисує контури майбутнього, починається нова глава в історії казахстанського спорту та освіти. Проект першої шахової академії міжнародного рівня не тільки зміцнює позиції Казахстану на світовій арені, але й вирізняє внесок двох компаній, які використали набуті знання та міжнародний досвід для реалізації амбітного проекту: RENOVATION …

КИЕВЩИНА
Ідентифікація через банк: пенсіонери-ВПО жаліються на припинення виплат

Пенсіонери-переселенці скаржаться, що ідентифікації в «Ощадбанку» недостатньо для продовження виплат. Часто людям доводиться особисто відвідувати сервісний центр ПФУ та писати заяву про відновлення нарахувань. Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мали пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Вона здійснюється через відділення Ощадбанку, особисто в територіальному органі Пенсійного …