Житомирська міська рада співпрацюватиме з ГО «МИР НА ДОЛОНІ» задля захисту прав ВПО

Документы

Меморандум про співпрацю з громадською організацією “Мир на долоні” було підписано сьогодні, 28 травня, під час позачергового засідання виконавчого комітету міської ради.

Мета – співпраця сторін задля захисту прав внутрішньо переміщених осіб у Житомирі, запровадження інноваційних механізмів вирішення житлових проблем ВПО, забезпечення створення належних умов життєдіяльності та реалізації потенціалу нових мешканців громади.


 «Наприкінці 2019 року завдяки діяльності даної організації в громаду міста були залучені державні кошти в якості субвенцій в розмірі майже 2 млн грн та придбані квартири до житлового фонду для тимчасового користування внутрішньо переміщеними особами», – зауважив міський голова Сергій Сухомлин.

Ірина Гладка,  голова організації,  висловила готовність  співпрацювати з  органами місцевого самоврядування у напрямку захисту прав ВПО та розвитку міста.

«Сьогоднішнє підписання Меморандуму про взаємодію і співробітництво є черговим підтвердженням прагнення Житомирської міської ради до відкритості і прозорості у своїй роботі та впевненим кроком назустріч інтеграції нових мешканців в громади”, – зазначила Ірина Гладка.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ
Всесвітній день біженців: скільки людей покинули Україну з початку повномасштабного вторгнення

20 червня, відзначається Всесвітній день біженців. Був започаткований організацією Об’єднаних Націй у 2000 році.Нині більш ніж актуальний для України, адже мільйони наших співгромадян були змушені покинути рідні домівки, тікаючи від жахів війни, пише сайт Переселенці. За даними ООН, найбільше українських біженців зареєстровано у Польщі — 1,58 мільйони осіб, у Німеччині — 923 тисячі, у Чехії — приблизно 500 тисяч. Окремо слід відзначити Росію — там, …