Жебривский показал дом, в котором переселенцы получат новые квартиры

НОВОСТИ ВОСТОКА

Обэтом сообщил губернатор Донецкой области на своей странице в фэйсбуке :

Побував на місці реконструкції гуртожитку, який буде перепланований під житловий будинок. У ньому облаштуємо 38 квартир для переселенців з тимчасово окупованої території: 23 однокімнатних, 6 двокімнатних та 9 трикімнатних.
Роботи виконує підрядна організація з Києва — ТОВ «Центрбуд» та київський субпідрядник ТОВ «Трівіжн».

По даному об’єкту був розроблений проект, який було затверджено до фінансування Постановою КМУ №1068 від 25 листопада 2015-го «Деякі питання використання коштів для реалізації проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України». Загальний обсяг фінансування – 22 млн 29 тисяч гривень.

Проект фінансуватиметься двома траншами. Сума по першому траншу складає 10 млн 263 тисячі гривень. За ці кошти будуть замінені віконні та дверні прорізи, утеплене горищне перекриття, відремонтована покрівля, оздоблений фасад, проведені заходи з облаштування пандусів для маломобільних груп, мурування перегородок, замінена система опалення, облаштовані вентиляція та вузол обліку теплової енергії.

Замовник – управління комунальної власності Мирноградської міської ради – вже здійснило авансовий платіж у сумі 2 млн 491 тисяча гривень.
Другим траншем передбачено фінансування в обсязі 11 млн 766 тисяч гривень на проведення внутрішнього оздоблення будівлі, благоустрою прилеглої території та придбання обладнання.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
RENOVATION і REPOINT презентували унікальний проект шахової академії в Казахстані

В Астані, де сучасна архітектура стрімко рисує контури майбутнього, починається нова глава в історії казахстанського спорту та освіти. Проект першої шахової академії міжнародного рівня не тільки зміцнює позиції Казахстану на світовій арені, але й вирізняє внесок двох компаній, які використали набуті знання та міжнародний досвід для реалізації амбітного проекту: RENOVATION …

КИЕВЩИНА
Ідентифікація через банк: пенсіонери-ВПО жаліються на припинення виплат

Пенсіонери-переселенці скаржаться, що ідентифікації в «Ощадбанку» недостатньо для продовження виплат. Часто людям доводиться особисто відвідувати сервісний центр ПФУ та писати заяву про відновлення нарахувань. Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мали пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Вона здійснюється через відділення Ощадбанку, особисто в територіальному органі Пенсійного …

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …