Воскресенье, 25 сентября 2022   Подписка на обновления  RSS
Воскресенье, 25 сентября 2022   Подписка на обновления  RSS  Мы Вконтакте  Мы в Telegram  Наша столиця Головні новини за день на UKR.NET
Жебривский показал дом, в котором переселенцы получат новые квартиры
15:52, 31 марта 2018

Жебривский показал дом, в котором переселенцы получат новые квартиры


Обэтом сообщил губернатор Донецкой области на своей странице в фэйсбуке :

Побував на місці реконструкції гуртожитку, який буде перепланований під житловий будинок. У ньому облаштуємо 38 квартир для переселенців з тимчасово окупованої території: 23 однокімнатних, 6 двокімнатних та 9 трикімнатних.
Роботи виконує підрядна організація з Києва — ТОВ «Центрбуд» та київський субпідрядник ТОВ «Трівіжн».

По даному об’єкту був розроблений проект, який було затверджено до фінансування Постановою КМУ №1068 від 25 листопада 2015-го «Деякі питання використання коштів для реалізації проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України». Загальний обсяг фінансування – 22 млн 29 тисяч гривень.

Проект фінансуватиметься двома траншами. Сума по першому траншу складає 10 млн 263 тисячі гривень. За ці кошти будуть замінені віконні та дверні прорізи, утеплене горищне перекриття, відремонтована покрівля, оздоблений фасад, проведені заходи з облаштування пандусів для маломобільних груп, мурування перегородок, замінена система опалення, облаштовані вентиляція та вузол обліку теплової енергії.

Замовник – управління комунальної власності Мирноградської міської ради – вже здійснило авансовий платіж у сумі 2 млн 491 тисяча гривень.
Другим траншем передбачено фінансування в обсязі 11 млн 766 тисяч гривень на проведення внутрішнього оздоблення будівлі, благоустрою прилеглої території та придбання обладнання.

Об авторе: Олег


© 2022 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска