Жебривский показал дом, в котором переселенцы получат новые квартиры

НОВОСТИ ВОСТОКА

Обэтом сообщил губернатор Донецкой области на своей странице в фэйсбуке :

Побував на місці реконструкції гуртожитку, який буде перепланований під житловий будинок. У ньому облаштуємо 38 квартир для переселенців з тимчасово окупованої території: 23 однокімнатних, 6 двокімнатних та 9 трикімнатних.
Роботи виконує підрядна організація з Києва – ТОВ «Центрбуд» та київський субпідрядник ТОВ «Трівіжн».

По даному об’єкту був розроблений проект, який було затверджено до фінансування Постановою КМУ №1068 від 25 листопада 2015-го «Деякі питання використання коштів для реалізації проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України». Загальний обсяг фінансування – 22 млн 29 тисяч гривень.

Проект фінансуватиметься двома траншами. Сума по першому траншу складає 10 млн 263 тисячі гривень. За ці кошти будуть замінені віконні та дверні прорізи, утеплене горищне перекриття, відремонтована покрівля, оздоблений фасад, проведені заходи з облаштування пандусів для маломобільних груп, мурування перегородок, замінена система опалення, облаштовані вентиляція та вузол обліку теплової енергії.

Замовник – управління комунальної власності Мирноградської міської ради – вже здійснило авансовий платіж у сумі 2 млн 491 тисяча гривень.
Другим траншем передбачено фінансування в обсязі 11 млн 766 тисяч гривень на проведення внутрішнього оздоблення будівлі, благоустрою прилеглої території та придбання обладнання.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ
Всесвітній день біженців: скільки людей покинули Україну з початку повномасштабного вторгнення

20 червня, відзначається Всесвітній день біженців. Був започаткований організацією Об’єднаних Націй у 2000 році.Нині більш ніж актуальний для України, адже мільйони наших співгромадян були змушені покинути рідні домівки, тікаючи від жахів війни, пише сайт Переселенці. За даними ООН, найбільше українських біженців зареєстровано у Польщі — 1,58 мільйони осіб, у Німеччині — 923 тисячі, у Чехії — приблизно 500 тисяч. Окремо слід відзначити Росію — там, …