ЗЕЛЕНСКИЙ ВО ВРЕМЯ ВСТРЕЧИ СО ШТАЙНМАЙЕРОМ ЗАЯВИЛ, ЧТО ДЛЯ «НОРМАНДСКОЙ» ВСТРЕЧИ ВСЕ «ПРЕГРАДЫ УСТРАНЕНЫ»

Документы

Президент Украины Владимир Зеленский и президент Германии Франк-Вальтер Штайнмайер пришли к согласию, что «нормандский формат» является ключевым для прекращения агрессии против Украины. Об этом сообщает пресс-служба главы Украинского государства.

«Украина выполнила свою часть для возобновления работы “нормандской четверки”. Рассчитываем на проведение встречи лидеров “нормандской четверки” в ближайшее время, ведь все преграды устранены», — сказал Зеленский.

Он подчеркнул, что достижение мира на Донбассе и «завершения кровопролития» является безусловным приоритетом для него и его команды.

Также президент поблагодарил немецкого коллегу за приложенные усилия для политико-дипломатического урегулирования войны на Донбассе, а также «постоянное внимание к вопросу восстановления территориальной целостности Украины».

Кроме того, Зеленский пригласил Штайнмайера посетить Украину.

Встреча состоялась в рамках рабочего визита в Японию, куда главы государств прибыли на церемонию интронизации императора Нарухито.


В «нормандский формат» входят лидеры Украины, России, Франции и Германии. Точная дата саммита пока неизвестна. 

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ
Всесвітній день біженців: скільки людей покинули Україну з початку повномасштабного вторгнення

20 червня, відзначається Всесвітній день біженців. Був започаткований організацією Об’єднаних Націй у 2000 році.Нині більш ніж актуальний для України, адже мільйони наших співгромадян були змушені покинути рідні домівки, тікаючи від жахів війни, пише сайт Переселенці. За даними ООН, найбільше українських біженців зареєстровано у Польщі — 1,58 мільйони осіб, у Німеччині — 923 тисячі, у Чехії — приблизно 500 тисяч. Окремо слід відзначити Росію — там, …