Затверджено перелік та кількість товарів, які можна перевозити через лінію розмежування в зоні АТО

НОВОСТИ ВОСТОКА

Затверджено перелік та кількість товарів, які можна перевозити через лінію розмежування в зоні АТО. Відтепер можна провозити товари, не більше як на 10 тис. грн вагою до 75 кг.

Про це йдеться в наказі Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб №39 від 24 березня, який набув чинності з 1 квітня (дня офіційного опублікування).

МінТОТ обмежив кількість товарів (крім особистих речей та підакцизних товарів), дозволених для переміщення через лінію розмежування громадянами, сумарною вартістю 10 тис. гривень і вагою 75 кг на одну людину.

Міністерство цим наказом також затвердило перелік товарів, дозволених для переміщення до/з гуманітарно-логістичних центрів і через лінію розмежування.

До нього внесено: борошно, хлібобулочні та макаронні вироби, крупи, м’ясо, риба і морепродукти, ковбасні вироби, молочні продукти, яйця, цукор, соняшникова олія, сіль, прянощі, овочі, фрукти, кондитерські вироби та діабетичні товари харчового призначення.

Серед непродовольчих товарів: побутова хімія, письмове та канцелярське приладдя, книги, періодичні видання, товари особистої гігієни та індивідуальні косметичні засоби, одяг, взуття, дрібна побутова техніка, ліки (не більше 5 упаковок або одиниць кожного найменування) і медичні вироби, призначені для забезпечення життєдіяльності людини та контролю над її станом.

Із підакцизних товарів дозволено провозити 200 сигарет (або 250 г тютюну), 5 л пива, 2 л вина, 1 л міцних алкогольних напоїв.

З-поміж товарів, які можуть бути віднесені до особистих речей громадян: платіжні картки (не більш трьох одиниць), один фотоапарат, кіно-, відеокамера, телевізор, переносний персональний комп’ютер, не більше трьох флеш-карт, не більше двох мобільних телефонів і переносних музичних інструментів, один переносний звуковідтворювальний пристрій (магнітофон, диктофон, програвач компакт-дисків), а також 0,5 л туалетної води і 100 г парфумерії.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …

НОВОСТИ ВОСТОКА
Яку країну обрати для евакуації у 2024 році: рейтинг. Частина 1

У 2023 році за кордоном рятувалися від війни від 5,6 до 6,7 мільйона українців. Якщо від 24 лютого 2022 року найбільше людей евакуювалося до Польщі, то вже наступного року перше місце за кількістю переселенців з України посіла Німеччина. Редакція Евакуація.City з’ясувала, як зміниться допомога для українських шукачів притулку у 2024 …

НОВОСТИ ВОСТОКА
«Мою дитину цькують у школі, бо ми ВПО»: що робити батькам та як підтримати дитину

Припустимо, ви переїхали з прифронтового міста у відносну безпеку. При цьому ваша (зазвичай старанна) дитина перестала цікавитися навчанням, намагається під будь-яким приводом пропустити школу, виглядає сумною і розгубленою. Можливо, це не просто підлітковий бунт, а проблемні взаємини з однокласниками, але причиною може бути й булінг у школі.  Викидання речей, обзивання, …