Пятница, 2 июня 2023   Подписка на обновления  RSS
Запрошуємо на “Великодні дзвони”
11:58, 06 апреля 2018

Запрошуємо на “Великодні дзвони”


Другого дня після Великодня, а саме в понеділок 9 квітня, команда «Фонду волонтерів України» спільно з Національним центром ділового та культурного співробітництва – «Український дім», влаштовують благодійну акцію – «Великодні дзвони», для дітлахів вразливих верств населення, зокрема дітей-сиріт, дітей з багатодітних родин та малечі, що у зв’язку з подіями на сході, були вимушені покинути свої домівки – дітей-переселенців.

Весь тиждень після Великодня – святковий, в цю пору можна не лише відпочивати, але й повноцінно займатися добрими справами. Ото ж команда «Фонду волонтерів України» спільно з Національним центром ділового та культурного співробітництва – «Український дім», влаштовують благодійну акцію – «Великодні дзвони», що відбудеться в понеділок, 9 квітня з 15:00 до 17:00 години.

Гостями свята будуть дітлахи, що так потребують нашої уваги і тепла, зокрема діти-сироти, діти з багатодітних родин та малеча, що у зв’язку з подіями на сході, були вимушені покинути свої домівки – діти-переселенці.

В програмі: ігри, конкурси, польова кухня, позитивні емоції, гарний настрій, святковий концерт за участі зірок української естради. Кожна дитина отримає подарунковий набір – великодній кошик.

Мета благодійної акції – наповнити життя цих діточок любов’ю і теплом, подарувавши відчуття свята, атмосферу добра, миру та єдності. Єднаймося заради добра, бо тільки разом ми змінимо світ на краще!!!

Акредитація для ЗМІ – Надія Карпенко – 096-200-68-40

НАЗВА Благодійний захід «Великодні дзвони»

ДАТА 9 квітня (понеділок), 2018 року ЧАС 15:00 – 17:00

МІСЦЕ майданчик біля Національного центру ділового та культурного співробітництва – «Український дім», Київ, вулиця Хрещатик, 2

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска