✓ 27.05.2021

Давним — давно залишилися в минулому ті часи, коли курці дбайливо загортали ароматний тютюн або ж домашній самосад-махорку в обривки звичайнісінькою газети. Однак, незважаючи на це любителі саморобних сигарет не тільки не перевелися, але і з кожним новим роком їх кількість постійно збільшується стрімкими темпами. Високоякісний папір сигаретний можна вибрати тут. Це папір виробництва сучасної тютюнової промисловості повною мірою задовольняє всі потреби вимогливих курців, які не звикли задовольнятися звичайними сигаретами з фабричної пачки.

Сигаретний папір являє собою невеликі рулони і окремі листи, які в свою чергу класифікуються, як 2 види. А саме: сигаретний і цигарковий папір. Перша надає власноруч виготовленому тютюнового виробу представницький зовнішній вигляд. Друга ж, навпаки, не може похвалитися ефектним виглядом, але разом з тим відрізняється відсутністю спеціальної просочення для підтримування горіння. З огляду на це вона менш шкідлива для здоров’я курця. Обидва види використовуються для скручування власних сигарет — як ручним способом, так і за допомогою використання спеціальної машинки.

Сигаретний папір в рулонах виготовляється з різних матеріалів. Найчастіше в якості сировини використовується наступне сировина:

  • деревна маса натурального походження;
  • технічні коноплі;
  • льон;
  • рис.

При цьому слід зазначити, що окремі компанії-виробники широко використовують траву Alfa, горіння якої може привести до виникнення підвищеного рівня канцерогенів, шкідливих для здоров’я людини.

В даний час купити сигаретний папір можна придбати в багатьох спеціалізованих тютюнових магазинах і салонах. Однак далеко не завжди представлені варіанти даної продукції дійсно здатні задовольнити запити покупців в плані співвідношення рівня якості і, звичайно ж, ціни. Остання, як правило, дещо завищена.

Спеціалізований інтернет-магазин MerryLandна протягом багатьох років незмінно реалізує першокласну сигаретний папір по Україні за найдоступнішими цінами. До уваги своїх вельмишановних покупців ми традиційно пропонуємо великий товарний асортимент сучасної паперу для самокруток високої якості. З ним процес насолоди буде ще більш приємним та незабутнім.