Четверг, 2 февраля 2023   Подписка на обновления  RSS
Четверг, 2 февраля 2023   Подписка на обновления  RSS  Мы Вконтакте  Мы в Telegram  Наша столиця Головні новини за день на UKR.NET
Як спадкоємцям отримати, невиплачену спадкодавцю за життя пенсію,якщо пенсіонер був переселенцем і помер на окупованій території України
16:07, 18 марта 2021

Як спадкоємцям отримати, невиплачену спадкодавцю за життя пенсію,якщо пенсіонер був переселенцем і помер на окупованій території України


« Як спадкоємцям отримати, невиплачену спадкодавцю за життя пенсію,якщо пенсіонер був переселенцем і помер на окупованій території України?»

🔹1.Крок: – Оформити на території підконтрольній Україні Свідоцтво про смерть державного зразка, яке отримується в органах Державної реєстрації актів цивільного стану на підставі рішення суду 🇺🇦про встановлення факту смерті.

🔸2.Крок: – протягом шести місяців від дати смерті, подати заяву про прийняття спадщини до нотаріуса на території підконтрольній Україні🇺🇦. Необхідно предьявити документи , що підтверджують родинні стосунки спадкоємця зі спадкодавцем: паспорт, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, довідки про склад сім’ї або рішення суду про встановлення факту родинного зав’язку,або рішення суду про встановлення факту перебування на утримання спадкодавця за його життя,рішення суду про встановлення факту спільного проживання без реєстрації шлюбу тощо .

🔹3.Крок : – Після відкриття спадкової справи, отримати у нотаріуса Свідоцтво про право на спадщину за законом ( заповітом). Звернутися до органу пенсійного фонду за місцем останнього отримання пенсії спадкодавцем за життя, для отримання успадкованої невиплаченої спадкодавцю пенсії за життя. Всі перелічені кроки, може пройти за вас ваш адвокат🤝 на умовах укладеного договору, який буде представляти ваші інтереси та захищяти ваші законні права в Суді, Пенсійному Фонді, Нотаріуса ……❗️☝️✅Разом з цим звератю увагу – Відповідно до ст. 1227 Цивільного кодексу України, суми заробітної плати, пенсії, стипендії, аліментів, допомоги у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю, відшкодувань у зв’язку з каліцтвом або іншим ушкодженням здоров’я, інших соціальних виплат, які належали спадкодавцеві, але не були ним одержані за життя,передаються членам його сім’ї, а у разі їхньої відсутності – входять до складу спадщини.

Дата звернення спадкоємця до органу ПФУ з вимогою про виплату нарахованої за життя спадкодавця пенсії не впливає на розмір виплат та не надає органам ПФУ права на обмеження цих виплат.

Спадкоємець має право на отримання недоотриманої пенсії померлого у повному обсязі без будь-яких часових обмежень. Тож у разі, порушення ваших прав раджу звертатися до адвоката,який їх кваліфіковано поновить. З повагою, адвокат Людмила Дуванова !

В інтересах клієнта мною здійснено офрмлення спадщини на недоотриману пенсію❗️
😉ділюся покроковою інтструкцією:
« Як…

Опубликовано Людмилой Дувановой Среда, 17 марта 2021 г.

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска