Як спадкоємцям отримати, невиплачену спадкодавцю за життя пенсію,якщо пенсіонер був переселенцем і помер на окупованій території України

Документы

« Як спадкоємцям отримати, невиплачену спадкодавцю за життя пенсію,якщо пенсіонер був переселенцем і помер на окупованій території України?»

🔹1.Крок: — Оформити на території підконтрольній Україні Свідоцтво про смерть державного зразка, яке отримується в органах Державної реєстрації актів цивільного стану на підставі рішення суду 🇺🇦про встановлення факту смерті.

🔸2.Крок: — протягом шести місяців від дати смерті, подати заяву про прийняття спадщини до нотаріуса на території підконтрольній Україні🇺🇦. Необхідно предьявити документи , що підтверджують родинні стосунки спадкоємця зі спадкодавцем: паспорт, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, довідки про склад сім’ї або рішення суду про встановлення факту родинного зав’язку,або рішення суду про встановлення факту перебування на утримання спадкодавця за його життя,рішення суду про встановлення факту спільного проживання без реєстрації шлюбу тощо .

🔹3.Крок : — Після відкриття спадкової справи, отримати у нотаріуса Свідоцтво про право на спадщину за законом ( заповітом). Звернутися до органу пенсійного фонду за місцем останнього отримання пенсії спадкодавцем за життя, для отримання успадкованої невиплаченої спадкодавцю пенсії за життя. Всі перелічені кроки, може пройти за вас ваш адвокат🤝 на умовах укладеного договору, який буде представляти ваші інтереси та захищяти ваші законні права в Суді, Пенсійному Фонді, Нотаріуса ……❗️☝️✅Разом з цим звератю увагу — Відповідно до ст. 1227 Цивільного кодексу України, суми заробітної плати, пенсії, стипендії, аліментів, допомоги у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю, відшкодувань у зв’язку з каліцтвом або іншим ушкодженням здоров’я, інших соціальних виплат, які належали спадкодавцеві, але не були ним одержані за життя,передаються членам його сім’ї, а у разі їхньої відсутності – входять до складу спадщини.

Дата звернення спадкоємця до органу ПФУ з вимогою про виплату нарахованої за життя спадкодавця пенсії не впливає на розмір виплат та не надає органам ПФУ права на обмеження цих виплат.

Спадкоємець має право на отримання недоотриманої пенсії померлого у повному обсязі без будь-яких часових обмежень. Тож у разі, порушення ваших прав раджу звертатися до адвоката,який їх кваліфіковано поновить. З повагою, адвокат Людмила Дуванова !

В інтересах клієнта мною здійснено офрмлення спадщини на недоотриману пенсію❗️
😉ділюся покроковою інтструкцією:
« Як…

Опубликовано Людмилой Дувановой Среда, 17 марта 2021 г.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ
Українським роботодавцям збільшили компенсацію за працевлаштування переселенців

Кабінет міністрів збільшив строки і розміри надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю. Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки. За даними прес-служби, загальна тривалість надання компенсації збільшена з двох до трьох місяців, за працевлаштування ВПО з числа осіб з інвалідністю — до …

КИЕВЩИНА
Виплати для переселенців: для кого продовжуються, а кому припиняться?

З 1 березня 2024 року чисельна кількість переселенців буде позбавлена фінансової підтримки від держави. Ця тема викликала значний резонанс в українському суспільстві. Хто й далі отримуватиме виплати для ВПО? А хто буде позбавлений такої допомоги? Та чому Кабмін взагалі ухвалив рішення про скорочення фінансової допомоги переселенцям? Ще з 2023 року …

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ
Канада, Німеччина, Румунія: як обрати країну для евакуації у 2024 році: рейтинг. Частина 2

Яку країну обрати майже через два роки великої війни? Умови у різних державах постійно змінюються, тож варто придивитися до можливостей. Редакція Евакуація.City вивчила офіційні документи та поговорила з волонтерами, а також українцями, які живуть в різних державах і склала рейтинг країн для евакуації. У ньому розповідаємо про дорогу, грошову допомогу, роботу, документи, ціни, …