Як спадкоємцям отримати, невиплачену спадкодавцю за життя пенсію,якщо пенсіонер був переселенцем і помер на окупованій території України

Документы

« Як спадкоємцям отримати, невиплачену спадкодавцю за життя пенсію,якщо пенсіонер був переселенцем і помер на окупованій території України?»

🔹1.Крок: – Оформити на території підконтрольній Україні Свідоцтво про смерть державного зразка, яке отримується в органах Державної реєстрації актів цивільного стану на підставі рішення суду 🇺🇦про встановлення факту смерті.

🔸2.Крок: – протягом шести місяців від дати смерті, подати заяву про прийняття спадщини до нотаріуса на території підконтрольній Україні🇺🇦. Необхідно предьявити документи , що підтверджують родинні стосунки спадкоємця зі спадкодавцем: паспорт, свідоцтво про народження, свідоцтво про шлюб, довідки про склад сім’ї або рішення суду про встановлення факту родинного зав’язку,або рішення суду про встановлення факту перебування на утримання спадкодавця за його життя,рішення суду про встановлення факту спільного проживання без реєстрації шлюбу тощо .

🔹3.Крок : – Після відкриття спадкової справи, отримати у нотаріуса Свідоцтво про право на спадщину за законом ( заповітом). Звернутися до органу пенсійного фонду за місцем останнього отримання пенсії спадкодавцем за життя, для отримання успадкованої невиплаченої спадкодавцю пенсії за життя. Всі перелічені кроки, може пройти за вас ваш адвокат🤝 на умовах укладеного договору, який буде представляти ваші інтереси та захищяти ваші законні права в Суді, Пенсійному Фонді, Нотаріуса ……❗️☝️✅Разом з цим звератю увагу – Відповідно до ст. 1227 Цивільного кодексу України, суми заробітної плати, пенсії, стипендії, аліментів, допомоги у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю, відшкодувань у зв’язку з каліцтвом або іншим ушкодженням здоров’я, інших соціальних виплат, які належали спадкодавцеві, але не були ним одержані за життя,передаються членам його сім’ї, а у разі їхньої відсутності – входять до складу спадщини.

Дата звернення спадкоємця до органу ПФУ з вимогою про виплату нарахованої за життя спадкодавця пенсії не впливає на розмір виплат та не надає органам ПФУ права на обмеження цих виплат.

Спадкоємець має право на отримання недоотриманої пенсії померлого у повному обсязі без будь-яких часових обмежень. Тож у разі, порушення ваших прав раджу звертатися до адвоката,який їх кваліфіковано поновить. З повагою, адвокат Людмила Дуванова !

В інтересах клієнта мною здійснено офрмлення спадщини на недоотриману пенсію❗️
😉ділюся покроковою інтструкцією:
« Як…

Опубликовано Людмилой Дувановой Среда, 17 марта 2021 г.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ
Всесвітній день біженців: скільки людей покинули Україну з початку повномасштабного вторгнення

20 червня, відзначається Всесвітній день біженців. Був започаткований організацією Об’єднаних Націй у 2000 році.Нині більш ніж актуальний для України, адже мільйони наших співгромадян були змушені покинути рідні домівки, тікаючи від жахів війни, пише сайт Переселенці. За даними ООН, найбільше українських біженців зареєстровано у Польщі — 1,58 мільйони осіб, у Німеччині — 923 тисячі, у Чехії — приблизно 500 тисяч. Окремо слід відзначити Росію — там, …