✓ 06.09.2021

Кредит під заставу нерухомості відрізняється від споживчого кредиту тим, що для отримання грошей необхідно залишити в заставу квартиру, яка зареєстрована на фізичну особу. Застава дозволяє запропонувати клієнту більш вигідні умови кредиту і процентну ставку на https://investstandart.com/apartment-credit/. При цьому заставна нерухомість залишається у власності клієнта, банк лише накладає на неї обтяження. Переоформляти нерухомість на банк або анулювати реєстрацію та прописку не доведеться. Але при оформленні позики під заставу з обтяженням клієнт не зможе продати або подарувати заставне майно без згоди банку.
Кредит під заставу майна варто брати, коли важливо максимально зменшити розмір регулярного платежу і відсоткової ставки. Застава підвищує надійність позичальника в очах банку, тому банк може запропонувати йому більш вигідні умови кредитування: велику суму, тривалий термін і зниження процентної ставки.

Хто може взяти кредит під заставу квартири?

Ви зможете отримати кредит під заставу нерухомості, якщо:

  • ваш вік від 18 до 70 років;
  • ви громадянин України і у вас є постійна або тимчасова реєстрація.

Позичальник може бути не єдиним власником заставного майна, але тоді в укладенні договору застави повинні брати участь всі власники. Позичальник може навіть взяти кредит під заставу чужої нерухомості, але тоді її власник повинен дати свою згоду на заставу.
Максимальний вік позичальника на момент закінчення терміну кредиту — 70 років. Або в угоді повинен брати участь созаемщик, якому на момент закінчення терміну кредиту буде менше 70 років. Таким созаемщиком може стати будь-який громадянин. Але важливо пам’ятати, що додатковий позичальник несе солідарну відповідальність по кредиту під заставу нерухомості в повному обсязі.

У чому переваги кредиту під заставу нерухомості?

Швидкість рішення по заявці — банк розглядає заявку протягом дня. У рідкісних випадках може знадобитися більше часу. У звичайному порядку кредитні гроші надійдуть на вашу карту відразу після реєстрації застави в реєстрі, це займає близько 5 робочих днів.

Швидке отримання грошей — деяким клієнтам може бути схвалена часткова видача коштів практично відразу після зустрічі з представником банку і підписання документів.

Просте оформлення заявки — знадобляться тільки паспорт. Чи не доведеться збирати довідки і витрачати гроші на реєстрацію застави, банк зробить все за вас.

Кредит на будь-які цілі — не потрібно пояснювати, навіщо саме вам потрібні гроші.
Збереження права власності — ви залишаєтеся повноправним власником квартири, тому не доведеться переоформляти нерухомість на банк або анулювати реєстрацію та прописку.