Воскресенье, 26 июня 2022   Подписка на обновления  RSS
Вышел социальный ролик о предвзятом отношении к переселенцам Донбасса
20:40, 19 августа 2018

Вышел социальный ролик о предвзятом отношении к переселенцам Донбасса


Социальный проект IDP — I Don`t Part снял видеоролик, посвященный предвзятому отношению к переселенцам Донбасса и Крыма, покинувшим свои дома в связи с оккупацией.

В видео, опубликованном на официальной странице проекта, переселенцы рассказывают о том, как и почему они были вынуждены были выехать с Донбасса, а также о том, как сложилась их жизнь на новом месте.

Школьник, студент, музыкант, домохозяйка говорят о том, что им пришлось все начинать с нового листа.

IDP — I Don`t Part

Станом на липень 2018-го року в Україні проживає понад 1,5 млн людей зі статусом “внутрішньо переміщена особа” (ВПО) (https://bit.ly/2M3n2mF), більш поширена назва “вимушений переселенець”. Озирніться. Кожен 30-й українець живе зі статусом ВПО. Це наші друзі, знайомі, колеги, родичі. Деякі з них досі соромляться дати відповідь на питання “А звідки ти?”, побоюючись негативної реакції та незручних питань. Це люди, які, внаслідок окупації Донбасу та анексії Криму, були вимушені покинути свою домівку та почати власну історію з чистої сторінки. Соціальний проект IDP — I Don`t Part має на меті нагадати сучасному українському суспільству про досі актуальну проблему — упереджене ставлення до переселенців з Криму та Донбасу. Ми віримо, що в Україні немає місця для стереотипів, а статус “вимушений переселенець” — це формальність, а не вирок. Я не від’єднуюсь, а чи від’єднуєш мене ти?Це відео зняте за підтримки Відділу преси, освіти та культури U.S. Embassy Kyiv Ukraine. *Точка зору, відображена у даному відео може не співпадати з офіційною позицією уряду США.

Опубліковано IDP — I Don't Part Четвер, 2 серпня 2018 р.

Об авторе: Сергей Петрович


© 2022 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска