Суббота, 26 ноября 2022   Подписка на обновления  RSS
Суббота, 26 ноября 2022   Подписка на обновления  RSS  Мы Вконтакте  Мы в Telegram  Наша столиця Головні новини за день на UKR.NET
Вступники з тимчасово окупованих територій можуть вступити до українських ВНЗ за спрощеною процедурою без ЗНО
8:31, 21 мая 2020

Вступники з тимчасово окупованих територій можуть вступити до українських ВНЗ за спрощеною процедурою без ЗНО


Вступники з тимчасово окупованих Росією частини території Донецької та Луганської областей України, АР Крим і м. Севастополя можуть вступити в українські #ЗВО за спрощеною процедурою без складання #ЗНО. Такі умови передбачені законодавством України.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Міністерство освіти і науки України продовжують співпрацювати над проведенням інформаційної кампанії щодо здобуття освіти громадянами, які проживають на тимчасово окупованих територіях України, до українських закладів вищої освіти.

Відтак, в рамках робочої наради за участі представників Мінреінтеграції, МОН, USAID та UCBІ, зокрема заступниці Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Інни Голованчук та заступника Міністра освіти і науки України Єгора Стадного, сторони домовились про співпрацю в частині вступної кампанії для абітурієнтів з тимчасово окупованих РФ територій Донецької та Луганської областей, Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, проведення інформаційної кампанії, обговорили інші важливі питання.

Особливу увагу було приділено безпеці вступників на технічній зустрічі, за результатами якої сформовано пропозиції до завдань та заходів, які необхідно вжити в рамках вступної кампанії 2020 року. У зустрічі взяли участь фахівці Мінреінтеграції, МОН, UCBІ та комунікаційної агенції plusone,

«Наш обов’язок надати можливість дітям з тимчасово окупованих територій отримати якісну освіту та офіційні свідоцтва про її закінчення, які визнаються у світі. Для цієї мети Мінреінтеграції та МОН вивчили попередній досвід роботи у цьому напрямку і домовились активізувати співпрацю над удосконаленням спрощеної процедури вступу до українських закладів вищої освіти для дітей з ТОТ Донбасу і Криму. Важливою ланкою цього процесу є донесення інформації до наших майбутніх абітурієнтів і, дуже сподіваюсь, студентів, що на них чекають більше 90 українських університетів, на базі яких діють освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна», – зазначила заступниця Міністра Інна Голованчук.

❗️ℹ️Особливості вступу з ТОТ за посиланням: https://mtot.gov.ua/…/abiturienti-z-tot-mojut-vstupati-v-zv…

Об авторе: Олег


© 2022 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска