ВСІ КПВВ НА МЕЖІ З ОКУПОВАНИМИ ТЕРИТОРІЯМИ БУДУТЬ ОБЛАШТОВАНІ СЕРВІСНИМИ ЦЕНТРАМИ

НОВОСТИ ВОСТОКА

КПВВ на лінії дотику з тимчасово окупованими територіями у Донецькій та Луганській областях та на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримським півостровом будуть облаштовані сервісними центрами. Про це в ефірі телеканалу «Дом» сказав перший заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасового окупованих територій Ростислав Замлинський.

Він зазначив, що в цих сервісних центрах заплановано відкрити аптечні пункти, невеликі магазинчики, кімнати для перебування батьків з дітьми, мобільні ЦНАПи, мобільні відділення «Ощадбанку» та інше. Окрім цього у цих сервісних центрах громадяни з тимчасово окупованих територій зможуть отримати соціальну та правову допомогу, оформити документи, скористатися захищеним інтернет зв’язком. Поблизу кожного КПВВ буде передбачена транспортно-логістична інфраструктура, аби громадяни могли безперешкодно та швидко дістатися місця призначення на підконтрольній уряду території.  Облаштовувати та забезпечувати належні умови сервісних центрів буде окреме спеціально створене державне підприємство.

«Ми прекрасно розуміємо, що всі наші тимчасово окуповані наразі території все одно перейдуть під повноцінну юрисдикцію української влади. Тому це не є стаціонарні КПВВ. Ми передбачаємо, що це будуть модульні конструкції, і дуже хочемо, аби найближчим часом вони були перенесені з лінії дотику на кордон України з Російською Федерацією», — сказав Ростислав Замлинський.

Він зазначив, що останнім часом окупаційні адміністрації штучно обмежують роботу КПВВ, які працюють на непідконтрольних уряду територіях, скорочуючи час пропуску людей через КПВВ, а якісь КПВВ взагалі закривають, хоча уряд робить все, аби українським громадянам було зручно та безпечно потрапляти на контрольовані урядом території.

«Я розумію, чим краще буде в нас, тим, звісно, більше окупаційні режими будуть робити для того, щоб було гірше для наших людей. Але на контрольованій українській території ми робимо все з думкою про людей», — додав Замлинський.

На даний момент на межі з  тимчасово окупованими територіями у Донецькій та Луганській областях та на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом існує  8 КПВВ: чотири з них — КПВВ в Донецькій області (Гнутове, Майорське, Мар΄їнка, Новотроїцьке), один КПВВ у Луганській області (Станиця Луганська) та три КПВВ на адмінмежі з Кримом (Каланчак,  Чаплинка, Чонгар).

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
RENOVATION і REPOINT презентували унікальний проект шахової академії в Казахстані

В Астані, де сучасна архітектура стрімко рисує контури майбутнього, починається нова глава в історії казахстанського спорту та освіти. Проект першої шахової академії міжнародного рівня не тільки зміцнює позиції Казахстану на світовій арені, але й вирізняє внесок двох компаній, які використали набуті знання та міжнародний досвід для реалізації амбітного проекту: RENOVATION …

КИЕВЩИНА
Ідентифікація через банк: пенсіонери-ВПО жаліються на припинення виплат

Пенсіонери-переселенці скаржаться, що ідентифікації в «Ощадбанку» недостатньо для продовження виплат. Часто людям доводиться особисто відвідувати сервісний центр ПФУ та писати заяву про відновлення нарахувань. Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мали пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Вона здійснюється через відділення Ощадбанку, особисто в територіальному органі Пенсійного …

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …