ВСІ КПВВ НА МЕЖІ З ОКУПОВАНИМИ ТЕРИТОРІЯМИ БУДУТЬ ОБЛАШТОВАНІ СЕРВІСНИМИ ЦЕНТРАМИ

НОВОСТИ ВОСТОКА

КПВВ на лінії дотику з тимчасово окупованими територіями у Донецькій та Луганській областях та на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримським півостровом будуть облаштовані сервісними центрами. Про це в ефірі телеканалу «Дом» сказав перший заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасового окупованих територій Ростислав Замлинський.

Він зазначив, що в цих сервісних центрах заплановано відкрити аптечні пункти, невеликі магазинчики, кімнати для перебування батьків з дітьми, мобільні ЦНАПи, мобільні відділення «Ощадбанку» та інше. Окрім цього у цих сервісних центрах громадяни з тимчасово окупованих територій зможуть отримати соціальну та правову допомогу, оформити документи, скористатися захищеним інтернет зв’язком. Поблизу кожного КПВВ буде передбачена транспортно-логістична інфраструктура, аби громадяни могли безперешкодно та швидко дістатися місця призначення на підконтрольній уряду території.  Облаштовувати та забезпечувати належні умови сервісних центрів буде окреме спеціально створене державне підприємство.

«Ми прекрасно розуміємо, що всі наші тимчасово окуповані наразі території все одно перейдуть під повноцінну юрисдикцію української влади. Тому це не є стаціонарні КПВВ. Ми передбачаємо, що це будуть модульні конструкції, і дуже хочемо, аби найближчим часом вони були перенесені з лінії дотику на кордон України з Російською Федерацією», – сказав Ростислав Замлинський.

Він зазначив, що останнім часом окупаційні адміністрації штучно обмежують роботу КПВВ, які працюють на непідконтрольних уряду територіях, скорочуючи час пропуску людей через КПВВ, а якісь КПВВ взагалі закривають, хоча уряд робить все, аби українським громадянам було зручно та безпечно потрапляти на контрольовані урядом території.

«Я розумію, чим краще буде в нас, тим, звісно, більше окупаційні режими будуть робити для того, щоб було гірше для наших людей. Але на контрольованій українській території ми робимо все з думкою про людей», – додав Замлинський.

На даний момент на межі з  тимчасово окупованими територіями у Донецькій та Луганській областях та на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом існує  8 КПВВ: чотири з них – КПВВ в Донецькій області (Гнутове, Майорське, Мар΄їнка, Новотроїцьке), один КПВВ у Луганській області (Станиця Луганська) та три КПВВ на адмінмежі з Кримом (Каланчак,  Чаплинка, Чонгар).

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ
Створено Всесвітню організацію Внутрішньо переміщених осіб

Створено Всесвітню організацію Внутрішньо переміщених осіб. Представники громадських організацій України з числа ВПО та українців, що були змушені покинути межі країни, виступили з ініціативою створення спільного громадського обʼєднання. Питання до обговорення: Масштабна агресія проти України посилила міграцію українських громадян в межах країни та змусила мільйони покинути власні домівки та вирушити …

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

promocodes