Суббота, 26 ноября 2022   Подписка на обновления  RSS
Суббота, 26 ноября 2022   Подписка на обновления  RSS  Мы Вконтакте  Мы в Telegram  Наша столиця Головні новини за день на UKR.NET
Волонтери Червоного Хреста провели «новорічний» майстер-клас у Харкові
9:26, 21 декабря 2020

Волонтери Червоного Хреста провели «новорічний» майстер-клас у Харкові


Волонтери Харківської обласної організації Червоного Хреста провели для харків’ян і переселенців з Донецької та Луганської областей майстер-клас зі створення сувенірних екоялинок з гофрованого паперу.

Про це кореспонденту Укрінформу розповіла співорганізатор акції, регіональний координатор проєкту «Молодіжні лідери України» Катерина Зоріна.

«Ми заздалегідь розмістили в Фейсбуці оголошення про майстер-клас… На запрошення відгукнулися більше десятка сімей — дорослі і діти, харків’яни і переселенці з тимчасово окупованих територій Донбасу», — зазначила Зоріна.

За її словами, майстер-клас проводила волонтер Ася Анфіцерова, яка має досвід у виготовленні виробів з підручного матеріалу. Набори для їх створення закуплено за рахунок проєкту «Молодіжні лідери України».

«Разом з Асею учасники майстер-класу виготовили понад 10 екоялинок з картону і гофрованого паперу, а потім прикрасили їх на свій вибір: намистом, блискітками, цукерками в обгортках, новорічною мішурою. Ці ялинки вони заберуть додому як пам’ять про спільну творчість. Кілька ялинок, створених в рамках майстер-класу учасниками з числа волонтерів, залишаться як експонати в музеї обласної організації Червоного Хреста «, — розповіла Зоріна.

Об авторе: Олег


© 2022 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска