ВОДА В КРИМ З МАТЕРИКОВОЇ УКРАЇНИ ПІДЕ ПІСЛЯ ДЕОКУПАЦІЇ ПІВОСТРОВА

Документы

Дніпровська прісна вода через Північно-Кримський канал піде до АР Крим лише після того, як український півострів буде деокуповано.

Про це заявив заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ігор Яременко в ході свого візиту в Херсонську область.

«Після того, як кримський півострів буде деокупований, Україна буде рада подати туди воду», — сказав Ігор Яременко під час огляду дамби на Північно-Кримському каналі поблизу КПВВ «Каланчак».

За його словами, наукові дослідження підтверджують, що питної води для потреб населення більш ніж достатньо, якби ця вода не використовувалася на військові потреби Росії в Криму. 

«Росіяни серйозно мілітаризували півострів, насичуючи його зброєю, живою силою, будуючи нові військові потужності на півострові і подаючи воду в першу чергу на ці об’єкти. Вони де-факто забирають воду у простих людей, тих хто проживає на тимчасово окупованій території, і віддають її на потреби власної мілітаристської машини. Звичайно, найпростіше пояснити людям, що це Україна перекрила вам воду і не надає. Саме цим країна-агресор і маніпулює. Якби воду не витрачали на військові потреби окупантів, мирному населенню її більше, ніж вистачало б, адже першопричиною питання води є саме агресія РФ та тимчасова окупація АРК у 2014 році», — зауважив Ігор Яременко. 

Він підкреслив, що до моменту окупації РФ Кримського півострова, там не було проблем з питною водою навіть за умов посухи. 

Яременко наголосив, що відповідно до норм міжнародного гуманітарного права, Росія, як країна, що окупувала український півострів, має нести відповідальність за неналежне забезпечення водою людей, які проживають на території АР Крим. Відео на інтерв’ю Яременка про це Суспільному UA:Херсон тут.

Під час свого візиту заступник Міністра з питань реінтеграції ТОТ України також відвідав режимну та сервісну зони КПВВ «Каланчак» та «Чаплинка» та ознайомиться з роботою ЦНАПів на КПВВ «Каланчак» та у  смт. Чаплинка. Окрім цього Яременко разом із Постійним Представником Президента України в АР Крим Антоном Кориневичем та заступником голови Херсонської ОДА Вадимом Чабаном провів робочу зустріч з представниками громадського сектору, які займаються питаннями допомоги мешканцям тимчасово окупованого Криму та ВПО.

2a022020-f296-11ea-9fba-658e11a657b7.jpeg
39fc3e70-f296-11ea-9fba-658e11a657b7.jpeg
49e91650-f296-11ea-9fba-658e11a657b7.jpeg
Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
RENOVATION і REPOINT презентували унікальний проект шахової академії в Казахстані

В Астані, де сучасна архітектура стрімко рисує контури майбутнього, починається нова глава в історії казахстанського спорту та освіти. Проект першої шахової академії міжнародного рівня не тільки зміцнює позиції Казахстану на світовій арені, але й вирізняє внесок двох компаній, які використали набуті знання та міжнародний досвід для реалізації амбітного проекту: RENOVATION …

КИЕВЩИНА
Ідентифікація через банк: пенсіонери-ВПО жаліються на припинення виплат

Пенсіонери-переселенці скаржаться, що ідентифікації в «Ощадбанку» недостатньо для продовження виплат. Часто людям доводиться особисто відвідувати сервісний центр ПФУ та писати заяву про відновлення нарахувань. Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мали пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Вона здійснюється через відділення Ощадбанку, особисто в територіальному органі Пенсійного …

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …