Site icon Переселенцы

Власники мікробізнесу з Донбасу можуть отримати до тисячі доларів грошової підтримки. Деталі, умови

Данська рада у справах біженців надає фінансову підтримку власникам мікробізнесу та самозайнятим людям з Донеччини й Луганщини. Гроші отримають ті, чия діяльність постраждала від наслідків пандемії коронавірусу.

Головна мета програми – надати можливості для стабільної роботи мікропідприємництва та самозайнятості в умовах поширення COVID-19.

Подати заявку можуть підприємці/самозайняті люди, які зареєстровані та проживають у підконтрольних Україні населених пунктах Донецької та Луганської областей, а також переселенці.

Зазначається, що на грошову допомогу можуть розраховувати лише ті, чия економічна активність постраждала або перестала діяти через карантин. Учасники програми отримають до 1000 доларів у гривнях залежно від масштабу шкоди, яку їм завдав коронавірус, бізнес-ідеї та своїх індивідуальних потреб. Отримані кошти можна спрямувати на адаптацію або перепрофілювання справи.

При розгляді заявок ключовими будуть наступні критерії:

Зареєструватися у програмі можна за цим посиланням.

З додатковими запитаннями можна телефонувати за номерами:

Програма з підтримки мікробізнесу та самозайнятості фінансується Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва (SDC) та урядом Великої Британії.

Exit mobile version