Четверг, 2 февраля 2023   Подписка на обновления  RSS
Четверг, 2 февраля 2023   Подписка на обновления  RSS  Мы Вконтакте  Мы в Telegram  Наша столиця Головні новини за день на UKR.NET
Владі не вдалось захистити Україну від агресії РФ. Територіальна цілісність досі не відновлена. В’ячеслав Редько та Руслан Ригованов
23:41, 03 февраля 2022

Владі не вдалось захистити Україну від агресії РФ. Територіальна цілісність досі не відновлена. В’ячеслав Редько та Руслан Ригованов


У 2014 році Україна частково втратила Донеччину та Луганщину, дозволивши Путіну реалізувати його план по відволіканню уваги від Криму. В той момент Ахметов та інші олігархи торгувались із Росією, намагаючись отримати вигоди для себе особисто. Інтереси України нікого із них не цікавили.

Проте ці торги пройшли невдало у всіх сенсах: втрат зазнала як наша країна, так і олігархи особисто. Українська влада того часу також приймала не професійні рішення. Можливо, через натиск, можливо, через страх.

Чому, не дивлячись на помилки, всі інші регіони України вдалося відстояти? Україна втратила частину Донбасу через некомпетентність влади, чому нинішня влада також не може врегулювати це питання? Чи може нинішня влада підіймати питання щодо повернення окупованих територій України? Коли це питання може бути доречним? Що держава має робити, аби ситуація змінилась на краще?

На ці та інші питання в новому випуску «Дипломатичної кухні» відповіли В’ячеслав Редько та Руслан Ригованов – експерти з проблем Донбасу, громадські діячі.

В’ячеслав Редько – підприємець, громадський діяч, очолював низку комерційних структур у Донецькій області, голова Всеукраїнської громадської організації «Асоціація підтримки прогресивних реформ», керував Виборчим штабом кандидата в Президенті України С.Тігіпка у Донецькій області, брав активну участь у відродженні українського козацтва – створенні коша імені Полковника Івана Богуна, був казначеєм коша з момента його створення.

Руслан Ригованов – кризовий менеджер, арбітражний керуючий, експерт з питань вирішення проблем Донбасу, був заступником голови Громадської ради при Міністерстві окупованих територій з питань регіонального розвитку, член Громадської ради при Державній еколгічній інспекції, у 2019 році був кандидатом у Президенти України, брав участь у створенні громадської організації «Комітет зі справ внутрішньо переміщених осіб», засновник громадської організації Платформа соціально-гуманітарних ініціатив та інновацій «Єдиний координаційний центр».

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска