Віце-прем‘єр-міністр-Міністр з питань реінтеграції ТОТ Резніков Олексій про тимчасове закриття КПВВ через коронавірус

Курсы для переселенцев

МінРеінтеграції пропонує на час запровадження карантину тимчасово не застосовувати для внутрішньо переміщених осіб необхідність підтверджувати присутність на підконтрольній території, аби пенсіонери могли спокійно після карантину отримати пенсії.

Це не тільки зменшить потік можливо інфікованих громадян України через КПВВ на Донбасі і в Херсонській області, але й дозволить їх захистити, у першу чергу – літніх людей, для яких коронавірус є найбільш небезпечним.

Про це заявив Віце-прем’єр-міністр Олексій Резніков.

«Сьогодні РНБО ухвалено відповідні рішення з метою запобігання поширенню захворювання на коронавірус. Медики наразі вважають найефективнішим превентивним засобом обмеження переміщень і зменшення кількості контактів.

Статистка демонструє, що найбільший ризик – для літніх людей.

Наразі ВПО повинні підтверджувати свою фактичну присутність на підконтрольній території. Інакше через 60 днів вони можуть бути позбавлені статусу ВПО за рішенням відповідних органів. І в звичайних умовах це обґрунтовано. Але ми маємо форсмажор.
Законодавством передбачено, що за умови обґрунтованих причин норма про обов’язкове підтвердження присутності не застосовується. Ми пропонуємо офіційно вважати карантин такою обґрунтованою причиною. Зараз МінРеінтеграції готує проекти відповідних змін до нормативних документів.

«Люди зможуть спокійно отримати свої пенсії чи соціальні виплати, коли небезпеку буде ліквідовано», — наголосив Резніков.

Нагадаємо, Щомісяця тільки на Донбасі фіксується понад 1 млн. перетинів КПВВ.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
RENOVATION і REPOINT презентували унікальний проект шахової академії в Казахстані

В Астані, де сучасна архітектура стрімко рисує контури майбутнього, починається нова глава в історії казахстанського спорту та освіти. Проект першої шахової академії міжнародного рівня не тільки зміцнює позиції Казахстану на світовій арені, але й вирізняє внесок двох компаній, які використали набуті знання та міжнародний досвід для реалізації амбітного проекту: RENOVATION …

КИЕВЩИНА
Ідентифікація через банк: пенсіонери-ВПО жаліються на припинення виплат

Пенсіонери-переселенці скаржаться, що ідентифікації в «Ощадбанку» недостатньо для продовження виплат. Часто людям доводиться особисто відвідувати сервісний центр ПФУ та писати заяву про відновлення нарахувань. Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мали пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Вона здійснюється через відділення Ощадбанку, особисто в територіальному органі Пенсійного …

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …