Воскресенье, 2 апреля 2023   Подписка на обновления  RSS
Воскресенье, 2 апреля 2023   Подписка на обновления  RSS  Мы Вконтакте  Мы в Telegram  Наша столиця Головні новини за день на UKR.NET
Віце-прем‘єр-міністр-Міністр з питань реінтеграції ТОТ Резніков Олексій про тимчасове закриття КПВВ через коронавірус
8:01, 15 марта 2020

Віце-прем‘єр-міністр-Міністр з питань реінтеграції ТОТ Резніков Олексій про тимчасове закриття КПВВ через коронавірус


МінРеінтеграції пропонує на час запровадження карантину тимчасово не застосовувати для внутрішньо переміщених осіб необхідність підтверджувати присутність на підконтрольній території, аби пенсіонери могли спокійно після карантину отримати пенсії.

Це не тільки зменшить потік можливо інфікованих громадян України через КПВВ на Донбасі і в Херсонській області, але й дозволить їх захистити, у першу чергу – літніх людей, для яких коронавірус є найбільш небезпечним.

Про це заявив Віце-прем’єр-міністр Олексій Резніков.

«Сьогодні РНБО ухвалено відповідні рішення з метою запобігання поширенню захворювання на коронавірус. Медики наразі вважають найефективнішим превентивним засобом обмеження переміщень і зменшення кількості контактів.

Статистка демонструє, що найбільший ризик – для літніх людей.

Наразі ВПО повинні підтверджувати свою фактичну присутність на підконтрольній території. Інакше через 60 днів вони можуть бути позбавлені статусу ВПО за рішенням відповідних органів. І в звичайних умовах це обґрунтовано. Але ми маємо форсмажор.
Законодавством передбачено, що за умови обґрунтованих причин норма про обов’язкове підтвердження присутності не застосовується. Ми пропонуємо офіційно вважати карантин такою обґрунтованою причиною. Зараз МінРеінтеграції готує проекти відповідних змін до нормативних документів.

«Люди зможуть спокійно отримати свої пенсії чи соціальні виплати, коли небезпеку буде ліквідовано», – наголосив Резніков.

Нагадаємо, Щомісяця тільки на Донбасі фіксується понад 1 млн. перетинів КПВВ.

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска