Віце-прем‘єр-міністр-Міністр з питань реінтеграції ТОТ Резніков Олексій про тимчасове закриття КПВВ через коронавірус

Курсы для переселенцев

МінРеінтеграції пропонує на час запровадження карантину тимчасово не застосовувати для внутрішньо переміщених осіб необхідність підтверджувати присутність на підконтрольній території, аби пенсіонери могли спокійно після карантину отримати пенсії.

Це не тільки зменшить потік можливо інфікованих громадян України через КПВВ на Донбасі і в Херсонській області, але й дозволить їх захистити, у першу чергу – літніх людей, для яких коронавірус є найбільш небезпечним.

Про це заявив Віце-прем’єр-міністр Олексій Резніков.

«Сьогодні РНБО ухвалено відповідні рішення з метою запобігання поширенню захворювання на коронавірус. Медики наразі вважають найефективнішим превентивним засобом обмеження переміщень і зменшення кількості контактів.

Статистка демонструє, що найбільший ризик – для літніх людей.

Наразі ВПО повинні підтверджувати свою фактичну присутність на підконтрольній території. Інакше через 60 днів вони можуть бути позбавлені статусу ВПО за рішенням відповідних органів. І в звичайних умовах це обґрунтовано. Але ми маємо форсмажор.
Законодавством передбачено, що за умови обґрунтованих причин норма про обов’язкове підтвердження присутності не застосовується. Ми пропонуємо офіційно вважати карантин такою обґрунтованою причиною. Зараз МінРеінтеграції готує проекти відповідних змін до нормативних документів.

«Люди зможуть спокійно отримати свої пенсії чи соціальні виплати, коли небезпеку буде ліквідовано», – наголосив Резніков.

Нагадаємо, Щомісяця тільки на Донбасі фіксується понад 1 млн. перетинів КПВВ.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ
Всесвітній день біженців: скільки людей покинули Україну з початку повномасштабного вторгнення

20 червня, відзначається Всесвітній день біженців. Був започаткований організацією Об’єднаних Націй у 2000 році.Нині більш ніж актуальний для України, адже мільйони наших співгромадян були змушені покинути рідні домівки, тікаючи від жахів війни, пише сайт Переселенці. За даними ООН, найбільше українських біженців зареєстровано у Польщі — 1,58 мільйони осіб, у Німеччині — 923 тисячі, у Чехії — приблизно 500 тисяч. Окремо слід відзначити Росію — там, …