Виконання передвиборчих програм і програм уряду можна буде відстежувати онлайн

Документы

Аналітичний портал «Слово і діло» запустив новий проект politkarma.com для відстеження виконання програм президентів, політичних партій, урядів і мерів. Вже сьогодні можна перевірити, на скільки відсотків той чи інший політик (партія, уряд) виконали свою програму, і дізнатися подробиці.

«Концепція проекту дуже проста. Не виконуючи програму, яка, по суті, є закріпленими на папері обіцянками, політик, на наш погляд, псує свою карму, а виконуючи дедалі більше пунктів – додає в свою карму плюсики. Покращувати електоральну пам’ять складно, але можливо: ми обрали для цього шлях інфотейнменту,» – розповіла керівник проекту Катерина Пітєніна.

Програма Петра Порошенка і програма Володимира Зеленського, програми урядів Гройсмана, Гончарука і навіть незатверджена програма Шмигаля, програми всіх партій VIII і IX скликання, а також програми мерів облцентрів (Кличко, Філатова, Садового, Труханова та інших) — вже є на politkarma.com , і відсоток їх виконання вже підраховано.

Так, наприклад, аналітики «Politkarma» стверджують, що п’ятий президент Петро Порошенко виконав свою президентську програму на 53%, а президент Володимир Зеленський впорався поки лише з 10% обіцянок зі своєї програми.

За п’ять років тільки один мер зміг виконати програму на 100% – Олександр Сенкевич з Миколаєва, але його програма містила лише 4 конкретних обіцянки. Мери, в яких передвиборчих обіцянок більше, реалізували максимум близько 80% програми. Наприклад, це мер Тернополя Сергій Надал, мер Дніпра Борис Філатов, мер Сум Олександр Лисенко.

Між тим, передвиборчу програму 2015 року мали далеко не всі мери. Обратися без неї змогли мер Харкова Геннадій Кернес, мер Полтави Олександр Мамай, мер Ужгорода Богдан Андріїв, мер Запоріжжя Володимир Буряк та мер Херсона Володимир Миколаєнко.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ
Українським роботодавцям збільшили компенсацію за працевлаштування переселенців

Кабінет міністрів збільшив строки і розміри надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю. Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки. За даними прес-служби, загальна тривалість надання компенсації збільшена з двох до трьох місяців, за працевлаштування ВПО з числа осіб з інвалідністю — до …

КИЕВЩИНА
Виплати для переселенців: для кого продовжуються, а кому припиняться?

З 1 березня 2024 року чисельна кількість переселенців буде позбавлена фінансової підтримки від держави. Ця тема викликала значний резонанс в українському суспільстві. Хто й далі отримуватиме виплати для ВПО? А хто буде позбавлений такої допомоги? Та чому Кабмін взагалі ухвалив рішення про скорочення фінансової допомоги переселенцям? Ще з 2023 року …