Среда, 7 июня 2023   Подписка на обновления  RSS
Виконання передвиборчих програм і програм уряду можна буде відстежувати онлайн
8:47, 01 октября 2020

Виконання передвиборчих програм і програм уряду можна буде відстежувати онлайн


Аналітичний портал «Слово і діло» запустив новий проект politkarma.com для відстеження виконання програм президентів, політичних партій, урядів і мерів. Вже сьогодні можна перевірити, на скільки відсотків той чи інший політик (партія, уряд) виконали свою програму, і дізнатися подробиці.

«Концепція проекту дуже проста. Не виконуючи програму, яка, по суті, є закріпленими на папері обіцянками, політик, на наш погляд, псує свою карму, а виконуючи дедалі більше пунктів – додає в свою карму плюсики. Покращувати електоральну пам’ять складно, але можливо: ми обрали для цього шлях інфотейнменту,» – розповіла керівник проекту Катерина Пітєніна.

Програма Петра Порошенка і програма Володимира Зеленського, програми урядів Гройсмана, Гончарука і навіть незатверджена програма Шмигаля, програми всіх партій VIII і IX скликання, а також програми мерів облцентрів (Кличко, Філатова, Садового, Труханова та інших) – вже є на politkarma.com , і відсоток їх виконання вже підраховано.

Так, наприклад, аналітики «Politkarma» стверджують, що п’ятий президент Петро Порошенко виконав свою президентську програму на 53%, а президент Володимир Зеленський впорався поки лише з 10% обіцянок зі своєї програми.

За п’ять років тільки один мер зміг виконати програму на 100% – Олександр Сенкевич з Миколаєва, але його програма містила лише 4 конкретних обіцянки. Мери, в яких передвиборчих обіцянок більше, реалізували максимум близько 80% програми. Наприклад, це мер Тернополя Сергій Надал, мер Дніпра Борис Філатов, мер Сум Олександр Лисенко.

Між тим, передвиборчу програму 2015 року мали далеко не всі мери. Обратися без неї змогли мер Харкова Геннадій Кернес, мер Полтави Олександр Мамай, мер Ужгорода Богдан Андріїв, мер Запоріжжя Володимир Буряк та мер Херсона Володимир Миколаєнко.

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска