Вторник, 7 февраля 2023   Подписка на обновления  RSS
Вторник, 7 февраля 2023   Подписка на обновления  RSS  Мы Вконтакте  Мы в Telegram  Наша столиця Головні новини за день на UKR.NET
Відразу 55 квартир у Горішніх Плавнях отримали власників завдяки житловим програмам
11:27, 16 июля 2020

Відразу 55 квартир у Горішніх Плавнях отримали власників завдяки житловим програмам


Сьогодні в місті Горішні Плавні, що на Полтавщині, – непересічна подія, масштаб якої важко переоцінити з огляду на нинішню економічну ситуацію в нашій країні.

Голова правління Держмолодьжитла Сергій Комнатний, перший заступник голови правління установи Іван Парух, перший заступник голови Полтавської обласної державної адміністрації Дмитро Лунін і міський голова Горішніх Плавнів Дмитро Биков урочисто ввели в експлуатацію 171-квартирний 10-поверховий цегляний житловий будинок за адресою: проспект Героїв Дніпра, 96.

На завершення будівництва, яке провадило і своєчасно, з високою якістю завершило ТОВ «АКБ-ЛІНК», з нетерпінням чекали десятки родин. Усі вони роками мріяли про житло, яке за правом можна буде назвати своїм і в якому можна буде провести кращі роки щасливого життя. Щоб наблизити мрію, сім’ї взяли участь у житлових програмах, скориставшись послугами Полтавського регіонального управління Держмолодьжитла (директор Олена Алєксєєва).

І от результат: 44 квартири у будинку зведені за державними житловими програмами, які адмініструє Держмолодьжитло, і 11 – за місцевими житловими програмами. Зокрема, щодо державних програм:
– 22 квартири придбано через програму пільгового довгострокового кредитування молодих сімей і одиноких молодих громадян за рахунок коштів статутного капіталу Фонду (із частковою компенсацією відсотків за рахунок коштів міського бюджету);
– 16 квартир – кредитування за рахунок коштів обласного і міського бюджетів (з них 5 сімей учасників АТО і 3 багатодітні родини);
– 5 квартир придбано внутрішньо переміщеними особами за державною програмою «Доступне житло»;
– 1 квартира стала власністю мешканки міста за допомогою державної програми кредитування педагогічних і науково-педагогічних працівників.
Ще 11 квартир придбано за міськими житловими програмами (9 квартир – спільне придбання житла фахівцям за формулою «50/50»: міський бюджет і кошти громадян, і 2 квартири – учасникам АТО за принципом «50/25+25»: міський, обласний бюджети і кошти громадян).
***
Почесні гості вручили майбутнім новоселам символічні сертифікати від майбутнього житла. Зокрема, сертифікати отримали представники багатодітних родин – учасники молодіжної житлової програми Надія Корабльова, Володимир Корольков і Євгеній Семиволос, сім’ї учасників АТО, фахівці бюджетної сфери міста, родина педагога Валерії Федишевої, ВПО – учасники програми «Доступне житло». Посмішок і радості цього дня було багато!

Полтавське регіональне управління Держмолодьжитла і весь колектив Фонду бажає новоселам миру й злагоди в родинах, тепла і любові в кожній оселі. Нехай нове житло стане комфортним і затишним!

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска