Відпочинок та старт політичної кар’єри – як поєднати?

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ

Цього літа громадяни України починають активно відпочивати, відкриваються кордони до інших країн, а туристичні осередки нарешті починають працювати.

Та невже варто зосереджуватись лише на відпочинку?
Ми гадаємо, що літо — ідеальна можливість змінити вектор життя, навчитися новій професії та йти вверх кар‘єрними сходинками.

Бажаєте зрозуміти політику від децентралізації та цифровізації до складних міжнародних відносин? Прагнете отримати грунтовні знання у сфері державного бюджету, роботи Верховної Ради та судової системи? Хочете пройти реальне стажування у парламенті й Київраді?

Тоді реєструйтеся на курс Школи помічника народного депутата, який розпочинається 26 липня. Щоб вам було зручно навчатися з будь-якого куточка України, ми проводимо його онлайн.

Які теми ви вивчатимете?

• міжнародні відносини та інтеграції
• парламентська дипломатія
• місцеве самоврядування
• цифровізація політики
• реформи та інвестиції
• політичні стратегії
• діяльність ЦВК

Серед викладачів Школи лише досвідчені та учпішні політики, експерти, депутати та помічники.
Багато занять буде присвячено діяльності помічників народних депутатів. Саме з цієї посади ви розпочнете свою політичну кар‘єру завдяки навчанню Школи помічника!

Чекаємо на охочих, сумлінних учасників для підготовки реальних політичних кадрів в Україні! Старт 26 липня.
Зареєструватися: https://assistant-school.org.ua/online

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ
Всесвітній день біженців: скільки людей покинули Україну з початку повномасштабного вторгнення

20 червня, відзначається Всесвітній день біженців. Був започаткований організацією Об’єднаних Націй у 2000 році.Нині більш ніж актуальний для України, адже мільйони наших співгромадян були змушені покинути рідні домівки, тікаючи від жахів війни, пише сайт Переселенці. За даними ООН, найбільше українських біженців зареєстровано у Польщі — 1,58 мільйони осіб, у Німеччині — 923 тисячі, у Чехії — приблизно 500 тисяч. Окремо слід відзначити Росію — там, …