Відпочинок та старт політичної кар’єри — як поєднати?

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ

Цього літа громадяни України починають активно відпочивати, відкриваються кордони до інших країн, а туристичні осередки нарешті починають працювати.

Та невже варто зосереджуватись лише на відпочинку?
Ми гадаємо, що літо — ідеальна можливість змінити вектор життя, навчитися новій професії та йти вверх кар‘єрними сходинками.

Бажаєте зрозуміти політику від децентралізації та цифровізації до складних міжнародних відносин? Прагнете отримати грунтовні знання у сфері державного бюджету, роботи Верховної Ради та судової системи? Хочете пройти реальне стажування у парламенті й Київраді?

Тоді реєструйтеся на курс Школи помічника народного депутата, який розпочинається 26 липня. Щоб вам було зручно навчатися з будь-якого куточка України, ми проводимо його онлайн.

Які теми ви вивчатимете?

• міжнародні відносини та інтеграції
• парламентська дипломатія
• місцеве самоврядування
• цифровізація політики
• реформи та інвестиції
• політичні стратегії
• діяльність ЦВК

Серед викладачів Школи лише досвідчені та учпішні політики, експерти, депутати та помічники.
Багато занять буде присвячено діяльності помічників народних депутатів. Саме з цієї посади ви розпочнете свою політичну кар‘єру завдяки навчанню Школи помічника!

Чекаємо на охочих, сумлінних учасників для підготовки реальних політичних кадрів в Україні! Старт 26 липня.
Зареєструватися: https://assistant-school.org.ua/online

КИЕВЩИНА
Ідентифікація через банк: пенсіонери-ВПО жаліються на припинення виплат

Пенсіонери-переселенці скаржаться, що ідентифікації в «Ощадбанку» недостатньо для продовження виплат. Часто людям доводиться особисто відвідувати сервісний центр ПФУ та писати заяву про відновлення нарахувань. Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мали пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Вона здійснюється через відділення Ощадбанку, особисто в територіальному органі Пенсійного …

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ
Українським роботодавцям збільшили компенсацію за працевлаштування переселенців

Кабінет міністрів збільшив строки і розміри надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю. Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки. За даними прес-служби, загальна тривалість надання компенсації збільшена з двох до трьох місяців, за працевлаштування ВПО з числа осіб з інвалідністю — до …