15.09.2022

Солом’яна сумка вже давно вважається незамінним пляжним аксесуаром. Вона дуже зручна та містка і чудово впишеться у будь-який пляжний ансамбль, і тепер усі хочуть купити соломяну сумку. Однак її все частіше можна зустріти не лише на пляжах, а й у місті. У світі тепер модниці використовують сумки як елемент міського стилю, доповнюючи ними свої літні образи.

І хоч уже й минуло пів літа, багато жінок все ще не були у відпустці, і відпочивати на пляжі вони ще тільки чекають. Та й у місті з однією з таких сумочок можна вийти і на прогулянку, і навіть в офіс. Тому саме час підібрати собі підходящий варіант такої модної цього сезону сумочки.

купити соломяну сумку

Солом’яна сумка є найлітнішим варіантом, що поступається в цьому хіба що солом’яному капелюсі.

Щороку модні дизайнери нам пропонують велику кількість модних літніх сумок із соломи, проте основні моделі таких сумок практично не змінюються. Якщо ви зібралися на пляж, вам варто звернути увагу на велику солом’яну сумку, схожу на СУМКУ-ШОППЕР. А якщо ви зібралися провести час із друзями йди сходити в кафе чи ресторан, можна вибрати невелику сумку-скриньку. А маленький солом’яний клатч чудово доповнить вбрання, в якому ви поїдете в театр або на концерт.

Модні солом’яні сумки

Найбільше ефектно виглядають солом’яні сумки, де солом’яна плетена частина доповнюється металевою фурнітурою або вставками з інших матеріалів. Такі сумки можуть підійти навіть для офісу, де строгий дрес-код. Проте певні обмеження для таких сумок таки існують: їх не слід носити з речами із трикотажу, адже сумочки їх можуть зіпсувати.

Крім літнього сонячного настрою сумка із соломи покаже вашу турботу про природу та про себе, адже виготовляється вона з екологічно чистих натуральних матеріалів, таких як:

  • солома звичайна,
  • волокна тростини,
  • ананасу,
  • пшениці,
  • кукурудзи,
  • бамбука,
  • а також інших натуральних матеріалів.

Плетені сумочки та кошики люди виготовляють з давніх-давен. Розкопки показали, що ще в період неоліту виготовлялися плетені аксесуари із трави чи тростини. Через деякий час для плетіння почали використовувати тонкі гілки дерев для того, щоб вироби вийшли міцнішими.

І ось тепер, через багато років, люди, як і раніше, використовують плетені вироби і навіть придумали нові технології, які дозволяють якісніше їх обробляти. І тепер сумки із соломи знову в моді та обіцяють не втрачати своєї актуальності ще довгі роки.