Суббота, 25 марта 2023   Подписка на обновления  RSS
Ветерани та члени їхніх сімей, які мають статус ВПО, можуть отримати до 20 тис гривень відшкодуваннь на бізнес
0:41, 27 июля 2022

Ветерани та члени їхніх сімей, які мають статус ВПО, можуть отримати до 20 тис гривень відшкодуваннь на бізнес


Ветерани або члени сімей учасників бойових дій, які є фізичними особами-підприємцями або самозайнятими особами, стали внутрішньо переміщеними особами (ВПО) і мають підтвердження цього статусу, можуть отримати грошове відшкодування за товари, придбані для ведення власної справи. Відповідний спеціальний проєкт із мікрофінансування запровадив Український ветеранський фонд у зв’язку з повномасштабною агресією РФ.

Про це стало відомо з повідомлення КМДА.

“Зокрема, грошове відшкодування на придбані товари та обладнання для своїх ФОПів можуть отримати учасники бойових дій, які не на службі, їхні дружини, чоловіки, матері, діти, батьки ветеранів і ветеранок, які мають статус ВПО. Після заповнення заявки і завантаження всього пакету документів разом із чеками на покупку вони мають можливість отримати відшкодування від держави на суму до 20 000 гривень включно”, – йдеться у повідомленні.

Кроки для отримання цієї одноразової фінансової підтримки:

1. Зібрати копії необхідних документів, які можна відсканувати або сфотографувати:

  • паспорт із пропискою,
  • довідку ВПО,
  • виписку чи витяг з ЄДР про статус ФОП чи самозайнятої особи,
  • підтвердження статусу ветерана війни або статусу члена сім’ї ветерана війни,
  • чеки або накладні на покупку товарів після 24 лютого 2022 року для роботи бізнесу (придбане обладнання має відповідати КВЕДам ФОПа, тобто якщо ви володієте автомайстернею, але придбаєте садове обладнання, таку покупку вам не відшкодують).

2. Надіслати свою заявку з документами через аплікаційну форму, або в розділі “Мікрофінансування”.

3. Отримати відповідь від Фонду (за результатами перевірки пакету документів). Протягом 10 днів після схвалення заявки можна отримати гроші за товари і послуги, придбані для бізнесу після 24 лютого.

Детальніша інформація щодо такої підтримки – на офіційному сайті Фонду, а також на його сторінці в соцмережі. Додаткові запитання можна направляти на офіційну пошту:veteranfundua@gmail.com.

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска