Site icon Переселенцы

В Україні випустили марку на честь 5-річчя звільнення міст на Донбасі

На відзначення 5-ої річниці звільнення міст у Донецькій та Луганській областях, компанія «Укрпошта» випустила поштову марку та поштовий блок серії «Краса і велич України. Донецька область». 5 липня відбулося спецпогашення марок у м. Києві (на Лівобережному поштамті) та у м. Слов’янську.

Про це повідомила прес-служба Укрпошти.

– Укрпошта презентує поштовий блок та марку серії «Краса і велич України. Донецька область». Випуск приурочений до 5-ої річниці звільнення міст Донецької та Луганської областей. Спецпогашення марок відбулося 5 липня у м. Києві в Лівобережному поштамті та у м. Слов’янську, – йдеться у повідомленні.

За інформацією Укрпошти, поштовий блок включає 4 марки «Свято-Успенська Святогірська лавра, Святогірськ», «Заповідник «Кам’яні могили», с. Назарівка», «Білосарайський маяк» і «Терикони, смт Курахівка». На поштовій марці зображені терикони у м. Макіївка Донецької області.

Тираж поштового блоку – 30 тис. примірників, а марки «Терикони, м. Макіївка» – 130 тис. примірників.

Вартість поштового блоку становить 32 грн, а марки «Терикони, м. Макіївка» – 8 грн.

Поштові марки можна придбати у спеціалізованих точках продажу філателістичної продукції, адреси яких розміщені на сайті Укрпошти (http://www.ukrposhta.ua) або в інтернет-магазині Укрпошти.

До цієї серії випущено також і відповідний конверт.

Довідка. Серію поштових марок та блоків «Краса і велич України» Укрпошта розпочала у 2013 році випуском, присвяченим АР Крим.

Нагадаємо, День Конституції України вшанували незвичною маркою у формі мапи із гаслом «Слава Україні!».

Exit mobile version