В Україні випустили марку на честь 5-річчя звільнення міст на Донбасі

Документы

На відзначення 5-ої річниці звільнення міст у Донецькій та Луганській областях, компанія «Укрпошта» випустила поштову марку та поштовий блок серії «Краса і велич України. Донецька область». 5 липня відбулося спецпогашення марок у м. Києві (на Лівобережному поштамті) та у м. Слов’янську.

Про це повідомила прес-служба Укрпошти.

– Укрпошта презентує поштовий блок та марку серії «Краса і велич України. Донецька область». Випуск приурочений до 5-ої річниці звільнення міст Донецької та Луганської областей. Спецпогашення марок відбулося 5 липня у м. Києві в Лівобережному поштамті та у м. Слов’янську, – йдеться у повідомленні.

За інформацією Укрпошти, поштовий блок включає 4 марки «Свято-Успенська Святогірська лавра, Святогірськ», «Заповідник «Кам’яні могили», с. Назарівка», «Білосарайський маяк» і «Терикони, смт Курахівка». На поштовій марці зображені терикони у м. Макіївка Донецької області.

Тираж поштового блоку – 30 тис. примірників, а марки «Терикони, м. Макіївка» – 130 тис. примірників.

Вартість поштового блоку становить 32 грн, а марки «Терикони, м. Макіївка» – 8 грн.

Поштові марки можна придбати у спеціалізованих точках продажу філателістичної продукції, адреси яких розміщені на сайті Укрпошти (http://www.ukrposhta.ua) або в інтернет-магазині Укрпошти.

До цієї серії випущено також і відповідний конверт.

Довідка. Серію поштових марок та блоків «Краса і велич України» Укрпошта розпочала у 2013 році випуском, присвяченим АР Крим.

Нагадаємо, День Конституції України вшанували незвичною маркою у формі мапи із гаслом «Слава Україні!».

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ
Всесвітній день біженців: скільки людей покинули Україну з початку повномасштабного вторгнення

20 червня, відзначається Всесвітній день біженців. Був започаткований організацією Об’єднаних Націй у 2000 році.Нині більш ніж актуальний для України, адже мільйони наших співгромадян були змушені покинути рідні домівки, тікаючи від жахів війни, пише сайт Переселенці. За даними ООН, найбільше українських біженців зареєстровано у Польщі — 1,58 мільйони осіб, у Німеччині — 923 тисячі, у Чехії — приблизно 500 тисяч. Окремо слід відзначити Росію — там, …