В Україні випустили марку на честь 5-річчя звільнення міст на Донбасі

Документы

На відзначення 5-ої річниці звільнення міст у Донецькій та Луганській областях, компанія «Укрпошта» випустила поштову марку та поштовий блок серії «Краса і велич України. Донецька область». 5 липня відбулося спецпогашення марок у м. Києві (на Лівобережному поштамті) та у м. Слов’янську.

Про це повідомила прес-служба Укрпошти.

– Укрпошта презентує поштовий блок та марку серії «Краса і велич України. Донецька область». Випуск приурочений до 5-ої річниці звільнення міст Донецької та Луганської областей. Спецпогашення марок відбулося 5 липня у м. Києві в Лівобережному поштамті та у м. Слов’янську, – йдеться у повідомленні.

За інформацією Укрпошти, поштовий блок включає 4 марки «Свято-Успенська Святогірська лавра, Святогірськ», «Заповідник «Кам’яні могили», с. Назарівка», «Білосарайський маяк» і «Терикони, смт Курахівка». На поштовій марці зображені терикони у м. Макіївка Донецької області.

Тираж поштового блоку – 30 тис. примірників, а марки «Терикони, м. Макіївка» – 130 тис. примірників.

Вартість поштового блоку становить 32 грн, а марки «Терикони, м. Макіївка» – 8 грн.

Поштові марки можна придбати у спеціалізованих точках продажу філателістичної продукції, адреси яких розміщені на сайті Укрпошти (http://www.ukrposhta.ua) або в інтернет-магазині Укрпошти.

До цієї серії випущено також і відповідний конверт.

Довідка. Серію поштових марок та блоків «Краса і велич України» Укрпошта розпочала у 2013 році випуском, присвяченим АР Крим.

Нагадаємо, День Конституції України вшанували незвичною маркою у формі мапи із гаслом «Слава Україні!».

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ ВОСТОКА
Затримка виплат ВПО: куди та до кого звертатися, аби відновили фінансову допомогу

Переселенці, яким затримують належні виплати, можуть звертатися до органів соцзахисту, ЦНАПу, Мінреінтеграції або до Офісу уповноваженого з питань ВПО. Для частини внутрішньо переміщених осіб діють соціальні виплати. Для людей, які вимушено покинули свої домівки, передбачено фінансову допомогу від держави у розмірі 2 тис. грн для осіб від 18 років та 3 тис. грн для дітей та осіб …

КИЕВЩИНА
RENOVATION і REPOINT презентували унікальний проект шахової академії в Казахстані

В Астані, де сучасна архітектура стрімко рисує контури майбутнього, починається нова глава в історії казахстанського спорту та освіти. Проект першої шахової академії міжнародного рівня не тільки зміцнює позиції Казахстану на світовій арені, але й вирізняє внесок двох компаній, які використали набуті знання та міжнародний досвід для реалізації амбітного проекту: RENOVATION …

КИЕВЩИНА
Ідентифікація через банк: пенсіонери-ВПО жаліються на припинення виплат

Пенсіонери-переселенці скаржаться, що ідентифікації в «Ощадбанку» недостатньо для продовження виплат. Часто людям доводиться особисто відвідувати сервісний центр ПФУ та писати заяву про відновлення нарахувань. Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мали пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Вона здійснюється через відділення Ощадбанку, особисто в територіальному органі Пенсійного …