Пятница, 9 июня 2023   Подписка на обновления  RSS
В Україні презентували телеканал для тимчасово окупованих територій
8:55, 03 марта 2020

В Україні презентували телеканал для тимчасово окупованих територій


Розважально-інформаційний телеканал для тимчасово окупованих територій “Дім” розпочав мовлення з 1 березня. Сьогодні, 2 березня, Міністерство культури, молоді та спорту України презентує його концепцію.

Про це повідомляє UATV.

У заході взяли участь в. о. генерального директора телеканалу UATV Юлія Островська, перший заступник міністра культури, молоді та спорту України Анатолій Максимчук, заступник голови Комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Микита Потураєв, заступник керівника Офісу президента Юрій Костюк, заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко.

“Головна мета нашого каналу – повернення політичного, культурного та суспільного життя України в порядок денний громадян, які проживають на тимчасово окупованих територіях, пробудження відчуття єдності, деокупація свідомості наших громадян”, – сказала Островська.

За її словами, інструменти, які будуть використовуватися для досягнення цієї мети, виходять із запитів цільової аудиторії.

“Відомо з тих же соціологічних опитувань, що люди дуже втомилися від політизованого контенту і бажають бачити на своїх “блакитних екранах” щось більш комфортне, мотиваційний контент, який даватиме змогу розслабитися та отримати запевнення в кращому майбутньому”, – додала вона.

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска