Четверг, 6 октября 2022   Подписка на обновления  RSS
Четверг, 6 октября 2022   Подписка на обновления  RSS  Мы Вконтакте  Мы в Telegram  Наша столиця Головні новини за день на UKR.NET
В Сєвєродонецьку пройшла фотовиставка яка розповідає про роботу патрульної поліції Луганщини
13:52, 20 декабря 2018

В Сєвєродонецьку пройшла фотовиставка яка розповідає про роботу патрульної поліції Луганщини


17 грудня в Сєвєродонецькому «Кризовому медіа-центрі «Сіверський Донець»  відбулася фотовиставка, яка показує життя та роботу патрульної поліції Луганщини. Близько 120 фотографій були зроблені в рамках проекту ГО «Східноукраїнський центр розвитку місцевої демократії» «Community Policing Луганщини: взаємодія громадськості та поліції заради безпеки у громадах». Цей проект відбувався на Луганщині протягом майже двох місяців і проходив  за підтримки Програми розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Королівства Нідерландів в межах Програми відновлення та розбудови миру.

Виставкові експозиції розповідають  про акції та заходи, які були проведені у рамках проекту, а саме — протидія розповсюдженню наркотичних речовин через Інтернет, відкриття першого в місті Сєвєродонецьк шкільного муралу  «Школа і поліція», круглий стіл та тренінги, акція «кава з копами» тощо.

Захід зібрав представники управління патрульної поліції в Луганській області, представників місцевої влади та освіти,  громадських активістів та експертів у сфері Commutiny Policing,  журналістів та місцевих  мешканців.

Представник громадської організації «Східноукраїнський центр розвитку місцевої демократії»  Максим Данильченко розповів про ідею фотовиставки та загальну мету проекту. За його словами, головна мета проекту, посилити взаємодію громадськості Луганщини та поліції заради безпеки у громадах.

«Безпека починається на дорозі у школу (і тут ми говоримо про необхідність дотримуватися правил дорожнього руху), у самій школі (тут ми згадуємо про таке поняття як «булінг»), і, врешті-решт, безпека на вулиці. Коли ми говоримо про безпеку на вулиці, то варто пам’ятати, що однією з нагальних проблем є  розповсюдження наркотиків. Це  дуже важлива проблема для Луганщини. Особливо небезпечно – зростання збуту наркотиків через всесвітню павутину за допомогою Інтернет-месенджерів, — відзначив Максим Данильченко — Саме тому 3 грудня  2018 року громадські активісти Луганщини з ГО «Східноукраїнський центр розвитку місцевої демократії» разом з представниками управління патрульної поліції в Луганській області проводили акцію по замолюванню інформації з нелегального розповсюдження наркотичних препаратів через Інтернет. Ця акція проводилася в місті Сєвєродонецьк у спальних районах та поблизу закладів освіти».

Оксана Оспіщева – старший лейтенант поліції, начальник відділу зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Луганській області – подякувала ГО «Східноукраїнський центр розвитку місцевої демократії» за організацію фотовиставки.

«На представлених фотографіях ви можете побачити невелику частину з життя патрульної поліції Луганщини. Проведення профілактичної роботи серед населення, особливо серед дітей та підлітків – складова частина роботи управління патрульної поліції в Луганській області. Сьогодні поліція змінюється. Реформа поліції це, насамперед зміни її ідеології. В основі цієї реформи – модель переходу від каральної до сервісної функції діяльності правоохоронних органів. У зоні нашої відповідальності – Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне. І за допомогою громадськості, ми хочемо, щоб ці міста, як і всі населенні пункти України, ставали більш безпечнішими», — зазначила Оксана Оспіщева.

На виставці представлені фотороботи, які розповідають про  про  проект «Шкільний офіцер поліції», про вирішення нагальних проблеми по створенню безпечного середовища у загальноосвітніх навчальних закладах, а саме про те, як зупинити насильство в українських школах,  як протидіяти кібербулінгу, про спільні акції та заходи патрульних і представників громадськості.

У подальшому планується, що фотовиставка буде представлена у бібліотеках міст Сєвєродонецьк, Лисичанськ, Рубіжне.

Того ж дня відбулася прес-конференція, присвячена закінченню проекту ГО «Східноукраїнський центр розвитку місцевої демократії» «Community Policing Луганщини: взаємодія громадськості та поліції заради безпеки у громадах».

Докладніше про проект можна дізнатися у  Максима Данильченко, представника громадської організації «Східноукраїнський центр розвитку місцевої демократії».

Контактний телефон та електрона адреса — 0990649654scrukr@gmail.com

Захід проводився ГО «Східноукраїнський центр розвитку місцевої демократії»  в рамках проекту «Community Policing Луганщини: взаємодія громадськості та поліції заради безпеки у громадах», який  упроваджується за підтримки Програми розвитку ООН в Україні  за фінансової підтримки Королівства Нідерландів в межах Програми відновлення та розбудови миру.

 

 

Об авторе: Олег


© 2022 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска