В Станице Луганской заявления на участие в выборах подали лишь 200 переселенцев

НОВОСТИ ВОСТОКА

Из тысячи временно перемещенных лиц (ВПЛ), которые реально проживают в Станице Луганской (Луганская обл.) только 200 человек сменили место голосования для участия в выборах президента 31 марта. Об этом сегодня, 20 марта, по результату визита на контрольный пункт въезда-выезда КПВВ «Станица Луганская» на своей странице в Facebook сообщила Уполномоченный Верховной Рады по правам человека Людмила Денисова.

По ее словам, жители Станицы Луганской не осведомлены в вопросе, как реализовать свое избирательное право, если они живут на временно неподконтрольной украинской власти территории.

«По информации Станично-Луганской районной государственной администрации, в Станице Луганской зарегистрировано 18 тысяч ВПЛ, из них живут там около тысячи. Из этой тысячи только 200 человек зарегистрировались, чтобы воспользоваться своим правом и проголосовать на очередных президентских выборах», – подытожила Людмила Денисова.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ДНЕПРОПЕТРОВЩИНА
На Дніпровщині відкрився центр підтримки для переселенців

Гуманітарні центри — це локації, де надається підтримка мешканцям області, які перемістилися до більш безпечних регіонів України, створюються якісні умови для доступу населення до послуг, що сприяють адаптації, соціалізації та реалізації власного потенціалу в умовах війни, місце можливостей та єднання. Центр для підтримки жителів Селидівської громади, що покинули домівку через …

ЛУГАНЩИНА
Норвезька рада у справах біженців відкриває прийом заявок на допомогу

9 вересня, о 9:00 Норвезька рада у справах біженців (NRC) в Україні починає приймати заявки на багатоцільову грошову допомогу. Детальну інформацію щодо умов участі та подання заявок можна знайти на сайті організації. Під час попередньої хвилі допомоги NRC змогла підтримати понад 76 тисяч осіб. Це – 10 відсотків від поданих заявок. У …

НОВОСТИ ВОСТОКА
Затримка виплат ВПО: куди та до кого звертатися, аби відновили фінансову допомогу

Переселенці, яким затримують належні виплати, можуть звертатися до органів соцзахисту, ЦНАПу, Мінреінтеграції або до Офісу уповноваженого з питань ВПО. Для частини внутрішньо переміщених осіб діють соціальні виплати. Для людей, які вимушено покинули свої домівки, передбачено фінансову допомогу від держави у розмірі 2 тис. грн для осіб від 18 років та 3 тис. грн для дітей та осіб …