В Рубіжному громадські активісти та поліції вчились налагоджувати комунікації між собою

ЛУГАНЩИНА

21 листопада представники громадськості та поліції навчались механізмам успішних комунікацій під час тренінгу «Ефективна комунікація поліції з громадськістю».

Під час заходу представники учасники обговорили основні пріоритети у сфері безпеки в громаді, розібрали декілька практичних кейсів та розглянули алгоритми та механізми комунікацій поліції з різними соціальними групами населення.

«Раніше ми проводили декілька круглих столів, завдяки чому ми побачили що однією з проблем якісної комунікації між громадою і поліцією є низький рівень розуміння що потрібно робити щоб зрозуміти які є проблеми в громаді та як їх вирішувати. Учасники тренінгу змогли не тільки краще зрозуміти проблеми в свої громаді у сфері безпеки, а і налагодити діалог між собою та сформувати план дій щодо поступового вирішення таких проблем», – розповів про захід представник ГО «Східноукраїнський центр розвитку місцевої демократії» Максим Данильченко.

Учасники заходу розбирали практичні кейси у сфері безпеки.

«Сьогодні ми черговий раз відчули, що поліції є такою ж частиною громади як і ми. І тільки спільними зусиллями нас, громадських активістів та поліції ми можемо покращити ситуацію з безпекою в нашому місті. На жаль, не були присутні під час заходу представники нашої місцевої адміністрації, так як я вважаю, що для ефективного вирішення любої проблеми потрібна тісна співпраця із органами влади. Я сподіваюсь, що місцеві чиновники все ж будуть більш активними та приходити на подібні громадські заходи», – заявила Ольга Бутенко, громадська активістка та місцева мешканка з м. Рубіжне.

Тренером заходу була представниця Всеукраїнської громадської організації «Експертний центр захисту прав людини».

«Справді, поширення інформації про взаємодію поліції з громадою та формування навичок ефективної комунікації поступово змінює ставлення людей до роботи поліції, формує навички відповідального відношення до власної безпеки. Проте, самого поширення інформації недостатньо, для того, щоб сформувати ефективну комунікацію поліції з громадою, для цього потрібні інструменти для співпраці», – зауважила експертка.

«Тому, для вирішення проблеми безпеки у громаді можна скористатись наступним алгоритмом:

  • Проаналізувати причини виникнення проблеми безпеки;
  • Визначити можливі рішення для її вирішення;
  • Вибрати найоптимальніше рішення;
  • Розробити план дій та визначити відповідальних суб’єктів;
  • Впровадити рішення та оцінити його прогрес.

Такий цикл врегулювання проблем безпеки допоможе формувати безпечне середовище у громаді», – додала представниця «Експертного центру захисту прав людини».

Для проводження обговорення проблем у сфері безпеки учасники заходу домовились проводити регулярно проводити різні зустрічі з представників громадськості та поліції.

Нагадаємо, 13 вересня в м. Лисичанськ пройшов круглий стіл де обговорювались різні актуальні питання у сфері безпеки в Луганській області.

Захід проводився ГО «Східноукраїнський центр розвитку місцевої демократії» в рамках «Проекту впроваджується за підтримки Інноваційного Фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF)  Проекту підтримки підготовки поліцейських (PTAP), що реалізовується в Україні компанією

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

НОВОСТИ ВОСТОКА
Вся гуманитарка для ВПЛ: где и какую помощь можно получить прямо сейчас – список адресов

Гуманитарные центры готовы оказать помощь в виде жилья, продуктов, медикаментов и других необходимостей людям, которые оказались в трудных условиях. Об этом пишет сайт Переселенцы. ЖИТОМИРСКАЯ ОБЛАСТЬ Центр гуманитарной помощи переселенцам в Житомирской области предоставляет информацию и поддержку в вопросах жилья, продуктовых наборов, горячих обедов и средств гигиены. Приоритетом являются льготные …

НОВОСТИ ВОСТОКА
Переселенці з Луганщини можуть заселитися у модульне містечко на Полтавщині

Триває прийом документів на розміщення в модульному містечку від внутрішньо переміщених осіб з Луганської області, які мешкають в Полтавській міській територіальній громаді. За комунальні послуги, вивезення сміття, утримання та забезпечення спільної території будинків платитимуть з бюджетів області та громади. Про це повідомляє ГУ Національної соціальної сервісної служби в Луганській області, передає Час …