В РФ назвали условие отмены боевой готовности в ОРДЛО

Документы

После видеоконференции трехсторонней контактной группы по урегулированию ситуации на Донбассе представитель РФ Борис Грызлов назвал условие отмены решений оккупационных администраций в ОРДЛО о боевой готовности. Об этом сообщает УНН со ссылкой на ТАСС.

По его мнению, Украина должна принять дополнительные меры по соблюдению режима прекращения огня.

В этой ситуации, считает Грызлов, “до принятия дополнительных мер трудно говорить об отмене решений Донецка и Луганска о боевой готовности“.

Напомним, представитель России Борис Грызлов в трехсторонней контактной группе по урегулированию ситуации на Донбассе выразил разочарование итогами состоявшейся вчера, 27 мая, видеоконференции.

“Очередное заседание контактной группы показало, что Киев все дальше отходит от выполнения и минских договоренностей, и нормандских решений, – заявил Грызлов.

По словам Грызлова, Президент Украины Владимир Зеленский на его недавней пресс-конференции “дал недвусмысленную оценку минским соглашениям, заявив, что они нужны для сохранения санкций против России”.

Источник

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ
Створено Всесвітню організацію Внутрішньо переміщених осіб

Створено Всесвітню організацію Внутрішньо переміщених осіб. Представники громадських організацій України з числа ВПО та українців, що були змушені покинути межі країни, виступили з ініціативою створення спільного громадського обʼєднання. Питання до обговорення: Масштабна агресія проти України посилила міграцію українських громадян в межах країни та змусила мільйони покинути власні домівки та вирушити …

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

promocodes