В приложении «Дия» появится новая услуга для переселенцев с Донбасса

НОВОСТИ ВОСТОКА

В приложении «Дия» появилась новая услуга для ВПЛ с Донбасса. Они могут подать заявку на получение компенсации за разрушенное жилье.

Об этом заявил заместитель министра по вопросам реинтеграции территорий Украины Снавер Сейтхалилев, передает сайт Минреинтеграции. 

По его словам, теперь подать заявку на получение компенсации за разрушенное жилье и на получение жилья для переселенцев с Донбасса можно будет через портал «Дия». 

«До конца этого года мы планируем запустить онлайн подачу заявки на портале «Дия» для получения денежной компенсации за разрушенное жилье в Донецкой и Луганской областях, а в 2022 — заявку на портале «Дия» о необходимости социального жилья для ВПЛ.

И это лишь несколько ключевых аспектов, над которыми мы усиленно работаем», — говорится в сообщении. 

Услуга е-Малятко также доступна. Чиновник выразил уверенность, что власти удастся перевести все государственные услуги для жителей временно неподконтрольных Украине территорий в онлайн-формат до 2023 года.

Как мы писали раньше, в проекте государственного бюджета на 2022 год будет существенно увеличено финансирование жилищных программ для ветеранов и переселенцев, на эти программы предусмотрено более 3 млрд гривен.

По программам Минрегиона так и не предусмотрено средств на такие программы как «Доступное жилье» и программу «Ипотека под 3% для ВПЛ и АТО». В 2020 и 2021 годах, в бюджете также не предусмотрели эту статью.

КИЕВЩИНА
RENOVATION і REPOINT презентували унікальний проект шахової академії в Казахстані

В Астані, де сучасна архітектура стрімко рисує контури майбутнього, починається нова глава в історії казахстанського спорту та освіти. Проект першої шахової академії міжнародного рівня не тільки зміцнює позиції Казахстану на світовій арені, але й вирізняє внесок двох компаній, які використали набуті знання та міжнародний досвід для реалізації амбітного проекту: RENOVATION …

КИЕВЩИНА
Ідентифікація через банк: пенсіонери-ВПО жаліються на припинення виплат

Пенсіонери-переселенці скаржаться, що ідентифікації в «Ощадбанку» недостатньо для продовження виплат. Часто людям доводиться особисто відвідувати сервісний центр ПФУ та писати заяву про відновлення нарахувань. Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мали пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Вона здійснюється через відділення Ощадбанку, особисто в територіальному органі Пенсійного …

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …