В Одесском регионе переселенцы и участники АТО получат льготное финансирование на жилье

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ

500 семей из Одесской области смогут улучшить жилищные условия. Льготы на кредит предоставят участникам АТО и переселенцам.

Проект программы помощи утвердили на сессии Одесского областного совета.

Для того, чтобы стать участником программы, необходимо состоять на учете граждан, которым требуется улучшение жилищных условий. Также помощь положена тем, у кого жилплощадь на каждого человека не превышает 13,65 квадратных метров.

Чтобы заручиться поддержкой властей, необходимо обратиться в Одесское региональное управление «Держмолодьжитла».

По словам директора управления Олега Анистратенко, программа предусматривает такую помощь: ее участники смогут получить льготный кредит (льготное финансирование) на приобретение или строительство жилья с процентной ставкой 3% годовых на 20 лет.

Также государство вернет часть стоимости жилья и покроет еще некоторые расходы (в рамках субвенции).

Гражданину-участнику программы важно знать, что при старте кредитной операции необходимо будет подтвердить платежеспособность и внести 6% от стоимости нового жилья или цены на строительство, как первый взнос.

Общий бюджет программы составляет 111 миллионов гривен. На 2020 год депутаты Одесской области получат на ее реализацию шесть миллионов грн.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ
Всесвітній день біженців: скільки людей покинули Україну з початку повномасштабного вторгнення

20 червня, відзначається Всесвітній день біженців. Був започаткований організацією Об’єднаних Націй у 2000 році.Нині більш ніж актуальний для України, адже мільйони наших співгромадян були змушені покинути рідні домівки, тікаючи від жахів війни, пише сайт Переселенці. За даними ООН, найбільше українських біженців зареєстровано у Польщі — 1,58 мільйони осіб, у Німеччині — 923 тисячі, у Чехії — приблизно 500 тисяч. Окремо слід відзначити Росію — там, …