В Днепре ночью взорвали банкомат и украли деньги. Фото

ДНЕПРОПЕТРОВЩИНА

В Днепре ночью в среду, 17 марта, произошел взрыв в отделении «Ощадбанка» на проспекте Александра Поля. Злоумышленники взорвали банкомат и похитили кассеты с деньгами.

В инциденте обошлось без пострадавших. Об этом пишет «Днепр оперативный» 

По предварительной информации, взрыв прогремел примерно в 03:20 у входа в отделение банка. Двое неизвестных взорвали банкомат неустановленным взрывным устройством. По свидетельствам очевидцев, мужчины исчезли во дворах.

В Днепре ночью взорвали банкомат "Ощадбанка"

На месте работали сотрудники полиции, следственного управления, службы охраны, а также взрывотехники. Помещение было обследовано.

Последствия взрыва

Правоохранители устанавливают обстоятельства преступления, сумму денег, которые украли из банкомата, а также людей, которые были к нему причастны.

Правоохранители устанавливают обстоятельства преступления

Как сообщал OBOZREVATEL, в ночь на 28 октября 2020-го в Киевской области неизвестные взорвали банкоматы АО «Ощадбанк» и ОАО «Укрсиббанк», которые были вмонтированы в фасадную стену продуктового магазина, и похитили кассеты с деньгами.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ
Українським роботодавцям збільшили компенсацію за працевлаштування переселенців

Кабінет міністрів збільшив строки і розміри надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю. Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки. За даними прес-служби, загальна тривалість надання компенсації збільшена з двох до трьох місяців, за працевлаштування ВПО з числа осіб з інвалідністю — до …

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ
Канада, Німеччина, Румунія: як обрати країну для евакуації у 2024 році: рейтинг. Частина 2

Яку країну обрати майже через два роки великої війни? Умови у різних державах постійно змінюються, тож варто придивитися до можливостей. Редакція Евакуація.City вивчила офіційні документи та поговорила з волонтерами, а також українцями, які живуть в різних державах і склала рейтинг країн для евакуації. У ньому розповідаємо про дорогу, грошову допомогу, роботу, документи, ціни, …