В аптеках Мариуполя действует благотворительный проект «Лекарства детям»

НОВОСТИ ВОСТОКА

В аптеках Мариуполя, Краматорска и Бахмута в рамках благотворительного проекта оказывают помощь детям до 14 лет.

При поддержке Фонда Рината Ахметова детям из семей переселенцев, а также проживающим на неподконтрольных территориях Донецкой и Луганской областей, обеспечивают получение противоастматических, противосудорожных и других препаратов.

Менеджер программ и проектов Фонда Юлия Малич сообщила: «Помощь детям всегда в приоритете у Рината Ахметова. Особенно когда речь идет о спасении жизни. Поэтому мы продолжаем прием заявок на участие в проекте от родителей и опекунов детей до 14 лет с тяжелыми хроническими заболеваниями. Участниками проекта могут стать ребята, живущие на неподконтрольной территории, а также дети-переселенцы».

Для получения помощи необходимо позвонить на горячую линию Фонда 0800-509-001 и оставить заявку, ответить на звонок сотрудника Фонда – уточнить, какие документы необходимо представить и в какой аптеке можно получить лекарства.

Получить лекарства в аптеках Мариуполя, Краматорска и Бахмута можно, предъявив необходимый пакет документов. Медицинские препараты выдаются из расчета на три месяца.

За время работы проекта «Лекарства детям» Фонд Рината Ахметова выдал свыше 4,3 тысячи наборов жизненно необходимых медикаментов.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ
Всесвітній день біженців: скільки людей покинули Україну з початку повномасштабного вторгнення

20 червня, відзначається Всесвітній день біженців. Був започаткований організацією Об’єднаних Націй у 2000 році.Нині більш ніж актуальний для України, адже мільйони наших співгромадян були змушені покинути рідні домівки, тікаючи від жахів війни, пише сайт Переселенці. За даними ООН, найбільше українських біженців зареєстровано у Польщі — 1,58 мільйони осіб, у Німеччині — 923 тисячі, у Чехії — приблизно 500 тисяч. Окремо слід відзначити Росію — там, …