Увеличенная социальная помощь переселенцам. Кому ждать?

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ

Как передаёт «Донбасс SOS», с 1 июля 2018 года рост прожиточного минимума украинцев станет основой для увеличения размера адресной помощи на компенсацию расходов на проживание для переселенцев с инвалидностью.

Как сообщалось, до 1 июля прожиточный минимум для нетрудоспособных лиц был 1373 гривен, после повышения вырос до 1435 гривен.

Адресная помощь для лиц с инвалидностью I группы и детей с инвалидностью теперь составляет 1865,5 гривен, лица с инвалидностью II группы будут получать 1650,25 гривен, 1435 гривен. получат лица с инвалидностью III группы.

Адресная помощь другим категориям остается без изменений: трудоспособным лицам – 442 грн.; детям, пенсионерам – 1000 гривен.

Также вырастет граничный размер средств, которые переселенцы могут иметь на банковских депозитах, и получать при этом социальную помощь. Теперь это 46 025 гривен.

Повышение прожиточного минимума отобразится и на пенсионерах. С 1 июля минимальный размер пенсии будет равен 1 435 гривен.

Что касается трудоспособных лиц, для этой категории также изменился прожиточный минимум – теперь его размер составляет 1841 гривен. вместо 1762 гривен. до повышения.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ
Всесвітній день біженців: скільки людей покинули Україну з початку повномасштабного вторгнення

20 червня, відзначається Всесвітній день біженців. Був започаткований організацією Об’єднаних Націй у 2000 році.Нині більш ніж актуальний для України, адже мільйони наших співгромадян були змушені покинути рідні домівки, тікаючи від жахів війни, пише сайт Переселенці. За даними ООН, найбільше українських біженців зареєстровано у Польщі — 1,58 мільйони осіб, у Німеччині — 923 тисячі, у Чехії — приблизно 500 тисяч. Окремо слід відзначити Росію — там, …