Вторник, 30 мая 2023   Подписка на обновления  RSS
УТИСК РОСІЄЮ ВІРЯН В КРИМУ Є ПРИВОДОМ ДЛЯ ПОСИЛЕННЯ САНКЦІЙ
7:52, 07 августа 2020

УТИСК РОСІЄЮ ВІРЯН В КРИМУ Є ПРИВОДОМ ДЛЯ ПОСИЛЕННЯ САНКЦІЙ


Ухвала Верховного суду РФ про відмову переглядати рішення про виселення громади Православної церкви України (ПЦУ) з Кафедрального собору святих рівноапостольних князів Володимира та Ольги в тимчасово окупованому Росією Сімферополі свідчить про утиск релігійних прав громадян України з боку окупаційної «влади» півострова. Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України засуджує такі дії РФ та вимагає поновити кримську громаду ПЦУ у її правах.

«Росія незаконно привласнила і розпоряджається майном кримської громади Православної церкви України, чим порушує норми міжнародного права», – заявив заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасового окупованих територій України Ігор Яременко.

За його словами, витіснення української церкви з тимчасово окупованого РФ Кримського півострова є проявом слабкості держави-окупанта та отримає належну відповідь України. 

«Україна у співпраці з міжнародними партнерами розглядатиме питання посилення санкцій проти осіб, причетних до переслідувань ПЦУ на території тимчасово окупованого Криму», – додав Яременко.

Нагадаємо, раніше, за ініціативи Віце-прем‘єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексія Резнікова, Кабмін ухвалив рішення передати з власності АР Крим у державну власність Кафедральний собор святих рівноапостольних князя Володимира та княгині Ольги.

Рішення прийняте у зв‘язку з системним порушенням підконтрольною Росії окупаційною «владою» прав релігійних громад та громадян, що проживають на ТОТ Криму.

Відповідний проєкт акту було направлено до парламенту.

Джерело

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска