Уряд вживає заходів щодо захисту прав та інтересів дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ

Кабінет Міністрів своєю постановою затвердив Порядок надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів. Проект акта розроблено Мінсоцполітики на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 19.02.2016 № 6038/1/1-16 до Закону від 26 січня 2016 року № 936-VIII „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми”.

Цим Законом, як відомо, було внесено зміни до Закону „Про охорону дитинства”, зокрема, визначено нову категорію дітей, що потребує допомоги, – діти, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

У Мінсоцполітики наголошують: діти є особливо вразливою категорією населення, і дотримання їхніх прав і законних інтересів є одним із пріоритетів держави. Відповідно до міжнародних стандартів у всіх діях щодо дітей першочергова увага приділяється забезпеченню їхніх найкращих інтересів, а в умовах збройного конфлікту – мінімізації його негативних наслідків.

Постановою, прийнятою на засіданні Уряду, визначено механізм надання статусу дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ДНЕПРОПЕТРОВЩИНА
На Дніпровщині відкрився центр підтримки для переселенців

Гуманітарні центри — це локації, де надається підтримка мешканцям області, які перемістилися до більш безпечних регіонів України, створюються якісні умови для доступу населення до послуг, що сприяють адаптації, соціалізації та реалізації власного потенціалу в умовах війни, місце можливостей та єднання. Центр для підтримки жителів Селидівської громади, що покинули домівку через …

ЛУГАНЩИНА
Норвезька рада у справах біженців відкриває прийом заявок на допомогу

9 вересня, о 9:00 Норвезька рада у справах біженців (NRC) в Україні починає приймати заявки на багатоцільову грошову допомогу. Детальну інформацію щодо умов участі та подання заявок можна знайти на сайті організації. Під час попередньої хвилі допомоги NRC змогла підтримати понад 76 тисяч осіб. Це – 10 відсотків від поданих заявок. У …

НОВОСТИ ВОСТОКА
Затримка виплат ВПО: куди та до кого звертатися, аби відновили фінансову допомогу

Переселенці, яким затримують належні виплати, можуть звертатися до органів соцзахисту, ЦНАПу, Мінреінтеграції або до Офісу уповноваженого з питань ВПО. Для частини внутрішньо переміщених осіб діють соціальні виплати. Для людей, які вимушено покинули свої домівки, передбачено фінансову допомогу від держави у розмірі 2 тис. грн для осіб від 18 років та 3 тис. грн для дітей та осіб …