Четверг, 1 июня 2023   Подписка на обновления  RSS
Уряд виділив 185 млн грн для допомоги постраждалим внаслідок пожеж в Луганській області
9:01, 16 октября 2020

Уряд виділив 185 млн грн для допомоги постраждалим внаслідок пожеж в Луганській області


Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 13 жовтня 2020 виділив з резервного фонду державного бюджету 185,04 млн гривень постраждалим внаслідок останньої масштабної пожежі в Луганській області.

Гроші виділені за спільної ініціативи Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій (Мінреінтеграції) України, Міністерства внутрішніх справ, Державної служби надзвичайних ситуацій, Луганської обласної державної адміністрації.

З виділеної суми сім’ї загиблих отримають матеріальну грошову допомогу у розмірі по 200 тисяч гривень на кожного загиблого члена сім’ї.

По 50 тисяч гривень передбачено кожному постраждалому, який отримав тяжкі травми, по 30 тисяч гривень – кожному постраждалому, який отримав травми середньої важкості та по 20 тисяч гривень – тим, хто отримав травми легкої тяжкості. Окрім цього, матеріальну грошову допомогу отримає постраждале населення для створення належних умов проживання. Власники  житлових будинків, які повністю зруйновані внаслідок пожежі отримають по 300 тисяч  гривень на сім’ю, а сім’ї, які відселені із житлових будинків, що підлягають капітальному ремонту  – по 50 тисяч гривень на сім’ю. 

Нагадаємо, наприкінці вересня в Луганській області сталася масштабна пожежа, внаслідок якої загинуло 11 людей, ще 19 зазнали травм від вогню і отруєння чадним димом.

Загальна площа знищена вогнем склала понад 20 тисяч гектарів. Зруйновано вогнем понад  250 будівель. В оперативному штабі  в Луганській області працював заступник міністра Мінтреінтеграції Ростислав Замлинський.

На чергуванні на Луганщині досі залишаються кілька загонів і близько 40 одиниць техніки.

На жаль, це вже не перша пожежа на Луганщині за останні місяці.

22 липня Кабмін за ініціативи Мінреінтеграції виділяв з резервного фонду 54,7 мільйона гривень для компенсації збитків постраждалим під час лісової пожежі у Луганській області, що сталася на початку липня.

У серпні Кабмін виділяв 32,6 млн грн для подолання наслідків пожежі у Луганській області, що сталася наприкінці липня.

https://mtot.gov.ua/ua/urjad-vidiliv-185-mln-grn-dlja-dopomogi-postrajdalim-vnaslidok-pojej-v-luganski-oblasti?fbclid=IwAR11PUGY6fJFpML0H8VFYyEB6b1lad0KXL8GKvpl1-coTdgmTT0dX5ua4xM

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска