Уряд виділив 185 млн грн для допомоги постраждалим внаслідок пожеж в Луганській області

КИЕВЩИНА

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 13 жовтня 2020 виділив з резервного фонду державного бюджету 185,04 млн гривень постраждалим внаслідок останньої масштабної пожежі в Луганській області.

Гроші виділені за спільної ініціативи Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій (Мінреінтеграції) України, Міністерства внутрішніх справ, Державної служби надзвичайних ситуацій, Луганської обласної державної адміністрації.

З виділеної суми сім’ї загиблих отримають матеріальну грошову допомогу у розмірі по 200 тисяч гривень на кожного загиблого члена сім’ї.

По 50 тисяч гривень передбачено кожному постраждалому, який отримав тяжкі травми, по 30 тисяч гривень – кожному постраждалому, який отримав травми середньої важкості та по 20 тисяч гривень – тим, хто отримав травми легкої тяжкості. Окрім цього, матеріальну грошову допомогу отримає постраждале населення для створення належних умов проживання. Власники  житлових будинків, які повністю зруйновані внаслідок пожежі отримають по 300 тисяч  гривень на сім’ю, а сім’ї, які відселені із житлових будинків, що підлягають капітальному ремонту  — по 50 тисяч гривень на сім’ю. 

Нагадаємо, наприкінці вересня в Луганській області сталася масштабна пожежа, внаслідок якої загинуло 11 людей, ще 19 зазнали травм від вогню і отруєння чадним димом.

Загальна площа знищена вогнем склала понад 20 тисяч гектарів. Зруйновано вогнем понад  250 будівель. В оперативному штабі  в Луганській області працював заступник міністра Мінтреінтеграції Ростислав Замлинський.

На чергуванні на Луганщині досі залишаються кілька загонів і близько 40 одиниць техніки.

На жаль, це вже не перша пожежа на Луганщині за останні місяці.

22 липня Кабмін за ініціативи Мінреінтеграції виділяв з резервного фонду 54,7 мільйона гривень для компенсації збитків постраждалим під час лісової пожежі у Луганській області, що сталася на початку липня.

У серпні Кабмін виділяв 32,6 млн грн для подолання наслідків пожежі у Луганській області, що сталася наприкінці липня.

https://mtot.gov.ua/ua/urjad-vidiliv-185-mln-grn-dlja-dopomogi-postrajdalim-vnaslidok-pojej-v-luganski-oblasti?fbclid=IwAR11PUGY6fJFpML0H8VFYyEB6b1lad0KXL8GKvpl1-coTdgmTT0dX5ua4xM

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ ВОСТОКА
Затримка виплат ВПО: куди та до кого звертатися, аби відновили фінансову допомогу

Переселенці, яким затримують належні виплати, можуть звертатися до органів соцзахисту, ЦНАПу, Мінреінтеграції або до Офісу уповноваженого з питань ВПО. Для частини внутрішньо переміщених осіб діють соціальні виплати. Для людей, які вимушено покинули свої домівки, передбачено фінансову допомогу від держави у розмірі 2 тис. грн для осіб від 18 років та 3 тис. грн для дітей та осіб …

КИЕВЩИНА
RENOVATION і REPOINT презентували унікальний проект шахової академії в Казахстані

В Астані, де сучасна архітектура стрімко рисує контури майбутнього, починається нова глава в історії казахстанського спорту та освіти. Проект першої шахової академії міжнародного рівня не тільки зміцнює позиції Казахстану на світовій арені, але й вирізняє внесок двох компаній, які використали набуті знання та міжнародний досвід для реалізації амбітного проекту: RENOVATION …

КИЕВЩИНА
Ідентифікація через банк: пенсіонери-ВПО жаліються на припинення виплат

Пенсіонери-переселенці скаржаться, що ідентифікації в «Ощадбанку» недостатньо для продовження виплат. Часто людям доводиться особисто відвідувати сервісний центр ПФУ та писати заяву про відновлення нарахувань. Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мали пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Вона здійснюється через відділення Ощадбанку, особисто в територіальному органі Пенсійного …