Уряд виділив 185 млн грн для допомоги постраждалим внаслідок пожеж в Луганській області

КИЕВЩИНА

Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 13 жовтня 2020 виділив з резервного фонду державного бюджету 185,04 млн гривень постраждалим внаслідок останньої масштабної пожежі в Луганській області.

Гроші виділені за спільної ініціативи Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій (Мінреінтеграції) України, Міністерства внутрішніх справ, Державної служби надзвичайних ситуацій, Луганської обласної державної адміністрації.

З виділеної суми сім’ї загиблих отримають матеріальну грошову допомогу у розмірі по 200 тисяч гривень на кожного загиблого члена сім’ї.

По 50 тисяч гривень передбачено кожному постраждалому, який отримав тяжкі травми, по 30 тисяч гривень – кожному постраждалому, який отримав травми середньої важкості та по 20 тисяч гривень – тим, хто отримав травми легкої тяжкості. Окрім цього, матеріальну грошову допомогу отримає постраждале населення для створення належних умов проживання. Власники  житлових будинків, які повністю зруйновані внаслідок пожежі отримають по 300 тисяч  гривень на сім’ю, а сім’ї, які відселені із житлових будинків, що підлягають капітальному ремонту  — по 50 тисяч гривень на сім’ю. 

Нагадаємо, наприкінці вересня в Луганській області сталася масштабна пожежа, внаслідок якої загинуло 11 людей, ще 19 зазнали травм від вогню і отруєння чадним димом.

Загальна площа знищена вогнем склала понад 20 тисяч гектарів. Зруйновано вогнем понад  250 будівель. В оперативному штабі  в Луганській області працював заступник міністра Мінтреінтеграції Ростислав Замлинський.

На чергуванні на Луганщині досі залишаються кілька загонів і близько 40 одиниць техніки.

На жаль, це вже не перша пожежа на Луганщині за останні місяці.

22 липня Кабмін за ініціативи Мінреінтеграції виділяв з резервного фонду 54,7 мільйона гривень для компенсації збитків постраждалим під час лісової пожежі у Луганській області, що сталася на початку липня.

У серпні Кабмін виділяв 32,6 млн грн для подолання наслідків пожежі у Луганській області, що сталася наприкінці липня.

https://mtot.gov.ua/ua/urjad-vidiliv-185-mln-grn-dlja-dopomogi-postrajdalim-vnaslidok-pojej-v-luganski-oblasti?fbclid=IwAR11PUGY6fJFpML0H8VFYyEB6b1lad0KXL8GKvpl1-coTdgmTT0dX5ua4xM

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ
Українським роботодавцям збільшили компенсацію за працевлаштування переселенців

Кабінет міністрів збільшив строки і розміри надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю. Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки. За даними прес-служби, загальна тривалість надання компенсації збільшена з двох до трьох місяців, за працевлаштування ВПО з числа осіб з інвалідністю — до …

КИЕВЩИНА
Виплати для переселенців: для кого продовжуються, а кому припиняться?

З 1 березня 2024 року чисельна кількість переселенців буде позбавлена фінансової підтримки від держави. Ця тема викликала значний резонанс в українському суспільстві. Хто й далі отримуватиме виплати для ВПО? А хто буде позбавлений такої допомоги? Та чому Кабмін взагалі ухвалив рішення про скорочення фінансової допомоги переселенцям? Ще з 2023 року …