Четверг, 1 июня 2023   Подписка на обновления  RSS
УРЯД СХВАЛИВ ГРАНТОВУ ТА ПРОЄКТНУ УГОДИ ЩОДО ЗАЛУЧЕННЯ ВІД KFW 25,5 МЛН ЄВРО НА ЖИТЛО ДЛЯ ВПО
8:42, 18 ноября 2020

УРЯД СХВАЛИВ ГРАНТОВУ ТА ПРОЄКТНУ УГОДИ ЩОДО ЗАЛУЧЕННЯ ВІД KFW 25,5 МЛН ЄВРО НА ЖИТЛО ДЛЯ ВПО


Уряд схвалив грантову та проєктну угоди між Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву та німецьким державним банком розвитку KfW (нім. Kreditanstalt für Wiederaufbau — кредитна установа для відбудови) на надання 25,5 мільйонів євро для реалізації проєкту  «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та уповноважив віцепрем’єр-міністра України Олексія Резнікова підписати її.

Цими угодами визначатиметься порядок та умови надання коштів, порядок їх використання, механізми залучення фінансової установи, відповідальність за неналежне виконання умов договору. Мета проекту – забезпечення житлом громадян України, які були вимушені покинути свої домівки через збройну агресію Російської Федерації. Передбачається, що в середньому ВПО зможуть отримати пільгові кредити під пільгові умови – 3 %річних із розрахунком 63 кв. м. загальної площі на сім’ю. В рамках реалізації Угоди в 2021 – 2022 роках планується забезпечити житлом приблизно 680 сімей з числа ВПО.

Як відомо, угода між Урядом України та Урядом ФРН про фінансове співробітництво для реалізації проєкту «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб» була підписана  3 червня 2020 року Віцепрем‘єр-міністром України – Міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексієм Резніковим та Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анкою Фельдгузен.

https://mtot.gov.ua/ua/urjad-shvaliv-grantovu-ta-proektnu-ugodi-schodo-zaluchennja-vid-kfw-25-5-mln-evro-na-jitlo-dlja-vpo

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска