УРЯД ПОДАВ ДО ВР ЗАКОНОПРОЄКТ ПРО РАТИФІКАЦІЮ УГОДИ МІЖ УКРАЇНОЮ ТА ФРН ПРО ЖИТЛО ДЛЯ ВПО

Документы

Уряд схвалив законопроєкт «Про ратифікацію Угоди між Кабінетом міністрів України та Урядом Федеративної Республіки Німеччина про фінансове співробітництво (проєкт «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб (ВПО)»)» та направив його на ратифікацію до Верховної Ради.

Угода між Урядом України та Урядом ФРН про фінансове співробітництво для реалізації проєкту «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб» була підписана  3 червня 2020 року Віцепрем‘єр-міністром України – Міністром з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексієм Резніковим та Надзвичайним і Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Анкою Фельдгузен.

Після того, як за законопроєкт проголосує український парламент, Німеччина через німецький державний банк розвитку KfW (нім. Kreditanstalt für Wiederaufbau — кредитна установа для відбудови) надасть Україні 25,5 мільйонів євро на реалізацію проєкту «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб», метою якого є забезпечення постійним житлом українських громадян, які були вимушені покинути свої домівки через збройну агресію Російської Федерації.

Передбачається, що в середньому ВПО зможуть отримати кредит на прийняте в експлуатацію житло у сумі приблизно 40 тисяч євро до 20 років під пільгові умови — 3 %річних із розрахунком 63 кв. м. загальної площі на сім’ю.

https://mtot.gov.ua/ua/urjad-podav-do-vr-zakonoproekt-pro-ratifikaciju-ugodi-mij-ukraiinoju-ta-frn-pro-jitlo-dlja-vpo

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ЛУГАНЩИНА
Норвезька рада у справах біженців відкриває прийом заявок на допомогу

9 вересня, о 9:00 Норвезька рада у справах біженців (NRC) в Україні починає приймати заявки на багатоцільову грошову допомогу. Детальну інформацію щодо умов участі та подання заявок можна знайти на сайті організації. Під час попередньої хвилі допомоги NRC змогла підтримати понад 76 тисяч осіб. Це – 10 відсотків від поданих заявок. У …

УКРАИНА
У Європі будут відкривати українські школи

Відбулось засідання ТСК з питань захисту прав ВПО та інших осіб на якому розглянули три питання:  про підтримку українських біженців закордоном; питання захисту права на освіту українських дітей і молоді, які є ВПО або перебувають на тимчасово окупованих територіях України; шляхи збільшення ефективності надання грошової допомоги постраждалим з боку держави та міжнародних …

НОВОСТИ ВОСТОКА
Затримка виплат ВПО: куди та до кого звертатися, аби відновили фінансову допомогу

Переселенці, яким затримують належні виплати, можуть звертатися до органів соцзахисту, ЦНАПу, Мінреінтеграції або до Офісу уповноваженого з питань ВПО. Для частини внутрішньо переміщених осіб діють соціальні виплати. Для людей, які вимушено покинули свої домівки, передбачено фінансову допомогу від держави у розмірі 2 тис. грн для осіб від 18 років та 3 тис. грн для дітей та осіб …