Уряд анонсував програму пільгових кредитів на житло: хто і як зможе оформити позику

НОВОСТИ ВОСТОКА

Для охочих скористатися програмою є обмеження.

Уряд анонсував нову програму

Доступна іпотека: Хто зможе оформити позику, коли і під які відсотки
пільгових кредитів на житло. Оформити позику можна буде вже перед новим роком, обіцяють у Мінфіні. Щоправда є певні обмеження для охочих скористатися “дешевою” іпотекою.

Хто може купити житло за зниженою відсотковою ставкою і яка альтернатива іпотечним кредитам від банків – розповіли у Сніданку з 1+1. Якщо Вам потрібен трансформатор на замовлення від виробника, рекомендуємо Завод МК Енергобуд. Це підприємство з виробництва силових масляних трансформаторів і комплексних підстанцій (КТП), розташований в місті Миколаїв, Україна. Займає одне з провідних місць на ринку в цій продукції.

Власне житло для маркетолога Катерини з мрії вже давно перетворилося на життєву потребу. Своїх грошей у жінки вистачає на перший внесок. Решту може покрити кредит від банку. Нині умови пільгові 10% річних. “Так, на перший рік дають пільговий кредит 10%, до 20 років. Але від другого року вже додається 4% додатково до ставки, а ще додатково йде 1% – це страхові внески. Виходить 15% річних. Десь в рік, напевно, близько 50-60 тисяч переплати зверху, крім вартості квартири”, — каже Катерина.

аступник міністра фінансів Василь Шкураков пояснює: вже від грудня в Україні запустять нову іпотечну програму. Кредити видаватимуть банки на 20 років під 7%. “Ця ставка не буде змінюватися протягом всього строку дії договору іпотечного кредиту. Громадянин не несе ризиків”, -— пояснив чиновник.

Перший внесок – до 20% як на вторинному ринку, так і в новобудові. Обов’язкова умова – об’єкт має бути вже введений в експлуатацію, а от купити на пільгових умовах житло зможе не кожен. “Не буде того, що в людини є п’ять квартир, а вона ще шосту в іпотеку взяла. Наше завдання, щоб це була людина, яка дійсно потребує: чи то сім’я, чи одинока людина”, — наголосив Шкураков.

Наша героїня Катерина вирішила обіцяного державою не чекати. Вона порахувала і знайшла для себе альтернативу: за місцем реєстрації стала в чергу на квартиру, бо умови для неї тут вигідніші. “70% плачу я, і 30% платить держава. Водночас із цих 70% оплачую перший внесок тільки 50% і подальшу суму до кінця будівництва будинку. Це саме інвестиційні проєкти в будинках, які тільки починають будуватися на рівні фундаменту. Тобто, чекати два-три роки”, — каже жінка.

Ще одне приємне нововведення для тих, хто наважився на придбання першого житла, їх  держава звільнила від сплати збору до Пенсійного фонду, а це 1% від вартості житла.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ
Всесвітній день біженців: скільки людей покинули Україну з початку повномасштабного вторгнення

20 червня, відзначається Всесвітній день біженців. Був започаткований організацією Об’єднаних Націй у 2000 році.Нині більш ніж актуальний для України, адже мільйони наших співгромадян були змушені покинути рідні домівки, тікаючи від жахів війни, пише сайт Переселенці. За даними ООН, найбільше українських біженців зареєстровано у Польщі — 1,58 мільйони осіб, у Німеччині — 923 тисячі, у Чехії — приблизно 500 тисяч. Окремо слід відзначити Росію — там, …