Пятница, 24 марта 2023   Подписка на обновления  RSS
У Житомирі обговорили програми забезпечення переселенців житлом
11:31, 18 июня 2019

У Житомирі обговорили програми забезпечення переселенців житлом


Які програми забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб вже існують? Які програми можливо розглянути та прийняти на місцевому рівні? Ці та інші питання розглянули 14 червня поточного року у Житомирі під час круглого столу “Забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб. Можливості та перспективи”. Захід відбувся з ініціативи ГО “СП”Мир на долоні” спільно із Департаментом соціальної політики Житомирської міської ради.

До обговорення долучились представники Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб, УВКБ ООН, ПРООН, регіональний координатор Уповноваженого ВР з прав людини, керівник регіонального управління Держмолодьжитла, громадські організації, заступник голови Громадської Ради при МінТот та виконавчі органи місцевого самоврядування та інші.

За словами міського голови Сергій Сухомлина дане питання є нагальним та заслуговує на увагу органів влади і громадськості.

Як зазначив представник УВКБ ООН Віра Шелест: «Уже 5-й рік, коли люди знаходяться у ситуації переміщення і за міжнародними практиками, і рекомендаціями вирішення саме довгострокових рішень житлових питань треба вже починати на 2-3 роки в ситуації переміщення. Зараз ми бачимо прекрасні ініціативи. Розробка та подальша імплементація таких програм підтримки ВПО як спільноти, яка мешкає на Житомирщині сприятиме їх подальшій інтеграції. Беручи до уваги комплексний підхід, ми вважаємо, що це може бути прекрасним прикладом для України, для інших міст саме такий підхід, я маю на увазі, коли міська рада, ВПО, профільні департаменти і відповідальні особи, беруть на себе таку ініціативу і працюють разом».
Усі фахівці ретельно опрацювали запропонований ГО “СП”Мир на долоні” комплекс порядків забезпечення житлом переселенців у Житомирі.

Я рада констатувати, що розпочалась якісна комунікація на місцевому рівні, – наголошує голова ГО «СП «Мир на долоні» Ірина Гладка. Сподіваюся на позитивне вирішення даного питання найближчим часом.

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска