Курсы для переселенцев

Представники Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій спільно з делегацією Координатора проєктів ОБСЄ в Україні на чолі з Послом Генріком Вілладсеном та очільниками дипломатичних місій п’яти країн ОБСЄ, а саме Албанії, Норвегії, Словаччини, Хорватії та Швеції,  відвідали середню загальноосвітню школу № 6 у місті Сєвєродонецьк в рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо небезпеки мін та вибухонебезпечних предметів.

Під час заходу учасники поспілкувалися з педагогічним складом навчального закладу та безпосередньо з учнями на тему мінної безпеки, а також передали розроблені та виготовлені Мінреінтеграції методичні посібники для подальшого навчання учнів правилам безпечної поведінки в умовах наявності загроз від мін та вибухонебезпечних предметів. Зокрема, посібники-книги у вигляді коміксу для учнів середньої школи та розмальовки з мінної тематики, навчально-методичні посібники для використання в педагогічній діяльності «Мінна безпека» та дитячі книжки-розмальовки.

До того ж варто зауважити, що з початку березня у вищезазначеній школі № 6 проходив тиждень «мінної просвіти», під час якого учні взяли участь у конкурсі на найкращий тематичний малюнок та вірш, а також розробили спеціальну вікторину з даної тематики. Так, переможці конкурсу отримали подарунки від представників Мінреінтеграції та  Координатора проєктів ОБСЄ в Україні.

Крім того, 2 березня представники Мінреінтеграції також відвідали  КП «Попаснянський водоканал» у Луганській області, де прочитали лекцію з мінної безпеки працівникам комунального підприємства, а також передали розроблені Мінреінтеграції посібники для працюючого населення «Мінна безпека».

Додамо, що з метою мінімізації нещасних випадків та підвищення рівня поінформованості населення, що проживає в зоні ризику, Мінреінтеграції на регулярній основі ведеться роз’яснювальна робота серед різних верств населення щодо правил поведінки в умовах наявності загроз від мін та вибухонебезпечних предметів. Інформування про мінну небезпеку передбачає проведення таких кампаній, зокрема серед педагогічного складу та учнів закладів загальної середньої освіти.

Нагадаємо, нещодавно тематичний тренінг з мінної безпеки для педагогів пройшов і у школах міст Краматорськ, Слов’янськ Донецької області, Попасна Луганської області. По закінченню заходу, всі учасники отримали навчально-методичний посібник «Мінна безпека», а також навчальні посібники-книги у вигляді коміксу для учнів середніх класів.

8bde5cc0-8655-11eb-b52a-25be54bb2353.jpeg
9471a4f0-8655-11eb-b52a-25be54bb2353.jpeg
Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
RENOVATION і REPOINT презентували унікальний проект шахової академії в Казахстані

В Астані, де сучасна архітектура стрімко рисує контури майбутнього, починається нова глава в історії казахстанського спорту та освіти. Проект першої шахової академії міжнародного рівня не тільки зміцнює позиції Казахстану на світовій арені, але й вирізняє внесок двох компаній, які використали набуті знання та міжнародний досвід для реалізації амбітного проекту: RENOVATION …

КИЕВЩИНА
Ідентифікація через банк: пенсіонери-ВПО жаліються на припинення виплат

Пенсіонери-переселенці скаржаться, що ідентифікації в «Ощадбанку» недостатньо для продовження виплат. Часто людям доводиться особисто відвідувати сервісний центр ПФУ та писати заяву про відновлення нарахувань. Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мали пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Вона здійснюється через відділення Ощадбанку, особисто в територіальному органі Пенсійного …

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …