Курсы для переселенцев

Представники Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій спільно з делегацією Координатора проєктів ОБСЄ в Україні на чолі з Послом Генріком Вілладсеном та очільниками дипломатичних місій п’яти країн ОБСЄ, а саме Албанії, Норвегії, Словаччини, Хорватії та Швеції,  відвідали середню загальноосвітню школу № 6 у місті Сєвєродонецьк в рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо небезпеки мін та вибухонебезпечних предметів.

Під час заходу учасники поспілкувалися з педагогічним складом навчального закладу та безпосередньо з учнями на тему мінної безпеки, а також передали розроблені та виготовлені Мінреінтеграції методичні посібники для подальшого навчання учнів правилам безпечної поведінки в умовах наявності загроз від мін та вибухонебезпечних предметів. Зокрема, посібники-книги у вигляді коміксу для учнів середньої школи та розмальовки з мінної тематики, навчально-методичні посібники для використання в педагогічній діяльності «Мінна безпека» та дитячі книжки-розмальовки.

До того ж варто зауважити, що з початку березня у вищезазначеній школі № 6 проходив тиждень «мінної просвіти», під час якого учні взяли участь у конкурсі на найкращий тематичний малюнок та вірш, а також розробили спеціальну вікторину з даної тематики. Так, переможці конкурсу отримали подарунки від представників Мінреінтеграції та  Координатора проєктів ОБСЄ в Україні.

Крім того, 2 березня представники Мінреінтеграції також відвідали  КП «Попаснянський водоканал» у Луганській області, де прочитали лекцію з мінної безпеки працівникам комунального підприємства, а також передали розроблені Мінреінтеграції посібники для працюючого населення «Мінна безпека».

Додамо, що з метою мінімізації нещасних випадків та підвищення рівня поінформованості населення, що проживає в зоні ризику, Мінреінтеграції на регулярній основі ведеться роз’яснювальна робота серед різних верств населення щодо правил поведінки в умовах наявності загроз від мін та вибухонебезпечних предметів. Інформування про мінну небезпеку передбачає проведення таких кампаній, зокрема серед педагогічного складу та учнів закладів загальної середньої освіти.

Нагадаємо, нещодавно тематичний тренінг з мінної безпеки для педагогів пройшов і у школах міст Краматорськ, Слов’янськ Донецької області, Попасна Луганської області. По закінченню заходу, всі учасники отримали навчально-методичний посібник «Мінна безпека», а також навчальні посібники-книги у вигляді коміксу для учнів середніх класів.

8bde5cc0-8655-11eb-b52a-25be54bb2353.jpeg
9471a4f0-8655-11eb-b52a-25be54bb2353.jpeg
Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ
Українським роботодавцям збільшили компенсацію за працевлаштування переселенців

Кабінет міністрів збільшив строки і розміри надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю. Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки. За даними прес-служби, загальна тривалість надання компенсації збільшена з двох до трьох місяців, за працевлаштування ВПО з числа осіб з інвалідністю — до …

КИЕВЩИНА
Виплати для переселенців: для кого продовжуються, а кому припиняться?

З 1 березня 2024 року чисельна кількість переселенців буде позбавлена фінансової підтримки від держави. Ця тема викликала значний резонанс в українському суспільстві. Хто й далі отримуватиме виплати для ВПО? А хто буде позбавлений такої допомоги? Та чому Кабмін взагалі ухвалив рішення про скорочення фінансової допомоги переселенцям? Ще з 2023 року …

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ
Канада, Німеччина, Румунія: як обрати країну для евакуації у 2024 році: рейтинг. Частина 2

Яку країну обрати майже через два роки великої війни? Умови у різних державах постійно змінюються, тож варто придивитися до можливостей. Редакція Евакуація.City вивчила офіційні документи та поговорила з волонтерами, а також українцями, які живуть в різних державах і склала рейтинг країн для евакуації. У ньому розповідаємо про дорогу, грошову допомогу, роботу, документи, ціни, …