У Сєвєродонецьку відбувся тренінг з «мінної безпеки» для педагогів та учнів
Представники Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій спільно з делегацією Координатора проєктів ОБСЄ в Україні на чолі з Послом Генріком Вілладсеном та очільниками дипломатичних місій п’яти країн ОБСЄ, а саме Албанії, Норвегії, Словаччини, Хорватії та Швеції, відвідали середню загальноосвітню школу № 6 у місті Сєвєродонецьк в рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо небезпеки мін та вибухонебезпечних предметів.
Під час заходу учасники поспілкувалися з педагогічним складом навчального закладу та безпосередньо з учнями на тему мінної безпеки, а також передали розроблені та виготовлені Мінреінтеграції методичні посібники для подальшого навчання учнів правилам безпечної поведінки в умовах наявності загроз від мін та вибухонебезпечних предметів. Зокрема, посібники-книги у вигляді коміксу для учнів середньої школи та розмальовки з мінної тематики, навчально-методичні посібники для використання в педагогічній діяльності «Мінна безпека» та дитячі книжки-розмальовки.
До того ж варто зауважити, що з початку березня у вищезазначеній школі № 6 проходив тиждень «мінної просвіти», під час якого учні взяли участь у конкурсі на найкращий тематичний малюнок та вірш, а також розробили спеціальну вікторину з даної тематики. Так, переможці конкурсу отримали подарунки від представників Мінреінтеграції та Координатора проєктів ОБСЄ в Україні.
Крім того, 2 березня представники Мінреінтеграції також відвідали КП «Попаснянський водоканал» у Луганській області, де прочитали лекцію з мінної безпеки працівникам комунального підприємства, а також передали розроблені Мінреінтеграції посібники для працюючого населення «Мінна безпека».
Додамо, що з метою мінімізації нещасних випадків та підвищення рівня поінформованості населення, що проживає в зоні ризику, Мінреінтеграції на регулярній основі ведеться роз’яснювальна робота серед різних верств населення щодо правил поведінки в умовах наявності загроз від мін та вибухонебезпечних предметів. Інформування про мінну небезпеку передбачає проведення таких кампаній, зокрема серед педагогічного складу та учнів закладів загальної середньої освіти.
Нагадаємо, нещодавно тематичний тренінг з мінної безпеки для педагогів пройшов і у школах міст Краматорськ, Слов’янськ Донецької області, Попасна Луганської області. По закінченню заходу, всі учасники отримали навчально-методичний посібник «Мінна безпека», а також навчальні посібники-книги у вигляді коміксу для учнів середніх класів.
Комментариев нет