Курсы для переселенцев

Представники Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій спільно з делегацією Координатора проєктів ОБСЄ в Україні на чолі з Послом Генріком Вілладсеном та очільниками дипломатичних місій п’яти країн ОБСЄ, а саме Албанії, Норвегії, Словаччини, Хорватії та Швеції,  відвідали середню загальноосвітню школу № 6 у місті Сєвєродонецьк в рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо небезпеки мін та вибухонебезпечних предметів.

Під час заходу учасники поспілкувалися з педагогічним складом навчального закладу та безпосередньо з учнями на тему мінної безпеки, а також передали розроблені та виготовлені Мінреінтеграції методичні посібники для подальшого навчання учнів правилам безпечної поведінки в умовах наявності загроз від мін та вибухонебезпечних предметів. Зокрема, посібники-книги у вигляді коміксу для учнів середньої школи та розмальовки з мінної тематики, навчально-методичні посібники для використання в педагогічній діяльності «Мінна безпека» та дитячі книжки-розмальовки.

До того ж варто зауважити, що з початку березня у вищезазначеній школі № 6 проходив тиждень «мінної просвіти», під час якого учні взяли участь у конкурсі на найкращий тематичний малюнок та вірш, а також розробили спеціальну вікторину з даної тематики. Так, переможці конкурсу отримали подарунки від представників Мінреінтеграції та  Координатора проєктів ОБСЄ в Україні.

Крім того, 2 березня представники Мінреінтеграції також відвідали  КП «Попаснянський водоканал» у Луганській області, де прочитали лекцію з мінної безпеки працівникам комунального підприємства, а також передали розроблені Мінреінтеграції посібники для працюючого населення «Мінна безпека».

Додамо, що з метою мінімізації нещасних випадків та підвищення рівня поінформованості населення, що проживає в зоні ризику, Мінреінтеграції на регулярній основі ведеться роз’яснювальна робота серед різних верств населення щодо правил поведінки в умовах наявності загроз від мін та вибухонебезпечних предметів. Інформування про мінну небезпеку передбачає проведення таких кампаній, зокрема серед педагогічного складу та учнів закладів загальної середньої освіти.

Нагадаємо, нещодавно тематичний тренінг з мінної безпеки для педагогів пройшов і у школах міст Краматорськ, Слов’янськ Донецької області, Попасна Луганської області. По закінченню заходу, всі учасники отримали навчально-методичний посібник «Мінна безпека», а також навчальні посібники-книги у вигляді коміксу для учнів середніх класів.

8bde5cc0-8655-11eb-b52a-25be54bb2353.jpeg
9471a4f0-8655-11eb-b52a-25be54bb2353.jpeg
Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ
Всесвітній день біженців: скільки людей покинули Україну з початку повномасштабного вторгнення

20 червня, відзначається Всесвітній день біженців. Був започаткований організацією Об’єднаних Націй у 2000 році.Нині більш ніж актуальний для України, адже мільйони наших співгромадян були змушені покинути рідні домівки, тікаючи від жахів війни, пише сайт Переселенці. За даними ООН, найбільше українських біженців зареєстровано у Польщі — 1,58 мільйони осіб, у Німеччині — 923 тисячі, у Чехії — приблизно 500 тисяч. Окремо слід відзначити Росію — там, …