Курсы для переселенцев

Представники Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій спільно з делегацією Координатора проєктів ОБСЄ в Україні на чолі з Послом Генріком Вілладсеном та очільниками дипломатичних місій п’яти країн ОБСЄ, а саме Албанії, Норвегії, Словаччини, Хорватії та Швеції,  відвідали середню загальноосвітню школу № 6 у місті Сєвєродонецьк в рамках інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо небезпеки мін та вибухонебезпечних предметів.

Під час заходу учасники поспілкувалися з педагогічним складом навчального закладу та безпосередньо з учнями на тему мінної безпеки, а також передали розроблені та виготовлені Мінреінтеграції методичні посібники для подальшого навчання учнів правилам безпечної поведінки в умовах наявності загроз від мін та вибухонебезпечних предметів. Зокрема, посібники-книги у вигляді коміксу для учнів середньої школи та розмальовки з мінної тематики, навчально-методичні посібники для використання в педагогічній діяльності «Мінна безпека» та дитячі книжки-розмальовки.

До того ж варто зауважити, що з початку березня у вищезазначеній школі № 6 проходив тиждень «мінної просвіти», під час якого учні взяли участь у конкурсі на найкращий тематичний малюнок та вірш, а також розробили спеціальну вікторину з даної тематики. Так, переможці конкурсу отримали подарунки від представників Мінреінтеграції та  Координатора проєктів ОБСЄ в Україні.

Крім того, 2 березня представники Мінреінтеграції також відвідали  КП «Попаснянський водоканал» у Луганській області, де прочитали лекцію з мінної безпеки працівникам комунального підприємства, а також передали розроблені Мінреінтеграції посібники для працюючого населення «Мінна безпека».

Додамо, що з метою мінімізації нещасних випадків та підвищення рівня поінформованості населення, що проживає в зоні ризику, Мінреінтеграції на регулярній основі ведеться роз’яснювальна робота серед різних верств населення щодо правил поведінки в умовах наявності загроз від мін та вибухонебезпечних предметів. Інформування про мінну небезпеку передбачає проведення таких кампаній, зокрема серед педагогічного складу та учнів закладів загальної середньої освіти.

Нагадаємо, нещодавно тематичний тренінг з мінної безпеки для педагогів пройшов і у школах міст Краматорськ, Слов’янськ Донецької області, Попасна Луганської області. По закінченню заходу, всі учасники отримали навчально-методичний посібник «Мінна безпека», а також навчальні посібники-книги у вигляді коміксу для учнів середніх класів.

8bde5cc0-8655-11eb-b52a-25be54bb2353.jpeg
9471a4f0-8655-11eb-b52a-25be54bb2353.jpeg
Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

ЛУГАНЩИНА
Норвезька рада у справах біженців відкриває прийом заявок на допомогу

9 вересня, о 9:00 Норвезька рада у справах біженців (NRC) в Україні починає приймати заявки на багатоцільову грошову допомогу. Детальну інформацію щодо умов участі та подання заявок можна знайти на сайті організації. Під час попередньої хвилі допомоги NRC змогла підтримати понад 76 тисяч осіб. Це – 10 відсотків від поданих заявок. У …

УКРАИНА
У Європі будут відкривати українські школи

Відбулось засідання ТСК з питань захисту прав ВПО та інших осіб на якому розглянули три питання:  про підтримку українських біженців закордоном; питання захисту права на освіту українських дітей і молоді, які є ВПО або перебувають на тимчасово окупованих територіях України; шляхи збільшення ефективності надання грошової допомоги постраждалим з боку держави та міжнародних …

НОВОСТИ ВОСТОКА
Затримка виплат ВПО: куди та до кого звертатися, аби відновили фінансову допомогу

Переселенці, яким затримують належні виплати, можуть звертатися до органів соцзахисту, ЦНАПу, Мінреінтеграції або до Офісу уповноваженого з питань ВПО. Для частини внутрішньо переміщених осіб діють соціальні виплати. Для людей, які вимушено покинули свої домівки, передбачено фінансову допомогу від держави у розмірі 2 тис. грн для осіб від 18 років та 3 тис. грн для дітей та осіб …