У Президента спрогнозували, коли відбудуться місцеві вибори на Донбасі

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ

В офісі президента не сумніваються, що виборчі дільниці відкриються вже восени.

Глава Офісу президента України Андрій Єрмак висловив думку, що місцеві вибори на окупованому Донбасі відбудуться вже найближчої осені, як і на всій території України, і поки через пандемію коронавіруса вони не скасовані.

Під час онлайн-дискусії, організованої американським аналітичним центром Atlantic Council, він заявив, що вибори заплановані на 25 жовтня, і дата поки не скасовувалася.

«Ці вибори за українським законодавством, грунтуючись на всіх принципах Копенгагенської конвенції, будуть дуже потужним шляхом припинення війни на Донбасі», — вважає Єрмак.

За словами глави Офісу президента, напередодні виборів виборці відчують безпеку, як і всі мешканці країни, і зможуть прийти на виборчі дільниці. Він підкреслив, що зараз це головна вимога при переговорах з Росією.

«Це стосується і виведення всіх іноземних формувань, та передачі кордону, і все інше», — підкреслив Єрмак.

Нагадаємо, Єрмак стверджує, що влада розробила ряд заходів, які дозволять наблизити врегулювання конфлікту на окупованому Донбасі.

Зокрема, планується посилення переговорів у Тристоронній контактній групі.

За словами чиновника, роботу в Мінську мають намір зробити більш ефективною, дати імпульс переговорам.

«Ми (з представниками інших держав «четвірки» — ред.) зробили загальний висновок, що зараз важливо надати новий імпульс Мінську. І Україна це робить», — сказав він.

Єрмак підкреслив, що спочатку було в планах створення консультаційної ради, але згодом питання зняли з порядку денного.

«Сьогодні ми виступили з ініціативою підвищити рівень представленості ТКГ. Тобто поряд з керівником нашої делегації Кучмою (екс-президентом України Леонідом Кучмою — ред.), його заступником стає віце-прем’єр Олексій Резніков, а також ми додаємо в кожну підгрупу по 1 представнику на рівні не нижче заступника міністра», — розповів він.

Глава Офісу президента повідомив, що групу на переговорах у Мінську планують посилити народними депутатами.

«Також ми додаємо представників парламенту, і до цієї роботи будуть залучені керівники кількох профільних комітетів», — підкреслив він.

Єрмак сподівається, що російська сторона також налаштована на ефективні та результативні переговори. Також у команді президента пропонують зробити переговори «щоденними, а не раз в два тижні».

Джерело

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
RENOVATION і REPOINT презентували унікальний проект шахової академії в Казахстані

В Астані, де сучасна архітектура стрімко рисує контури майбутнього, починається нова глава в історії казахстанського спорту та освіти. Проект першої шахової академії міжнародного рівня не тільки зміцнює позиції Казахстану на світовій арені, але й вирізняє внесок двох компаній, які використали набуті знання та міжнародний досвід для реалізації амбітного проекту: RENOVATION …

КИЕВЩИНА
Ідентифікація через банк: пенсіонери-ВПО жаліються на припинення виплат

Пенсіонери-переселенці скаржаться, що ідентифікації в «Ощадбанку» недостатньо для продовження виплат. Часто людям доводиться особисто відвідувати сервісний центр ПФУ та писати заяву про відновлення нарахувань. Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мали пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Вона здійснюється через відділення Ощадбанку, особисто в територіальному органі Пенсійного …

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …