У Президента спрогнозували, коли відбудуться місцеві вибори на Донбасі

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ

В офісі президента не сумніваються, що виборчі дільниці відкриються вже восени.

Глава Офісу президента України Андрій Єрмак висловив думку, що місцеві вибори на окупованому Донбасі відбудуться вже найближчої осені, як і на всій території України, і поки через пандемію коронавіруса вони не скасовані.

Під час онлайн-дискусії, організованої американським аналітичним центром Atlantic Council, він заявив, що вибори заплановані на 25 жовтня, і дата поки не скасовувалася.

“Ці вибори за українським законодавством, грунтуючись на всіх принципах Копенгагенської конвенції, будуть дуже потужним шляхом припинення війни на Донбасі”, — вважає Єрмак.

За словами глави Офісу президента, напередодні виборів виборці відчують безпеку, як і всі мешканці країни, і зможуть прийти на виборчі дільниці. Він підкреслив, що зараз це головна вимога при переговорах з Росією.

“Це стосується і виведення всіх іноземних формувань, та передачі кордону, і все інше”, — підкреслив Єрмак.

Нагадаємо, Єрмак стверджує, що влада розробила ряд заходів, які дозволять наблизити врегулювання конфлікту на окупованому Донбасі.

Зокрема, планується посилення переговорів у Тристоронній контактній групі.

За словами чиновника, роботу в Мінську мають намір зробити більш ефективною, дати імпульс переговорам.

“Ми (з представниками інших держав “четвірки” – ред.) зробили загальний висновок, що зараз важливо надати новий імпульс Мінську. І Україна це робить”, — сказав він.

Єрмак підкреслив, що спочатку було в планах створення консультаційної ради, але згодом питання зняли з порядку денного.

“Сьогодні ми виступили з ініціативою підвищити рівень представленості ТКГ. Тобто поряд з керівником нашої делегації Кучмою (екс-президентом України Леонідом Кучмою – ред.), його заступником стає віце-прем’єр Олексій Резніков, а також ми додаємо в кожну підгрупу по 1 представнику на рівні не нижче заступника міністра”, — розповів він.

Глава Офісу президента повідомив, що групу на переговорах у Мінську планують посилити народними депутатами.

“Також ми додаємо представників парламенту, і до цієї роботи будуть залучені керівники кількох профільних комітетів”, — підкреслив він.

Єрмак сподівається, що російська сторона також налаштована на ефективні та результативні переговори. Також у команді президента пропонують зробити переговори “щоденними, а не раз в два тижні”.

Джерело

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ
Створено Всесвітню організацію Внутрішньо переміщених осіб

Створено Всесвітню організацію Внутрішньо переміщених осіб. Представники громадських організацій України з числа ВПО та українців, що були змушені покинути межі країни, виступили з ініціативою створення спільного громадського обʼєднання. Питання до обговорення: Масштабна агресія проти України посилила міграцію українських громадян в межах країни та змусила мільйони покинути власні домівки та вирушити …

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

promocodes