У неділю та понеділок дощові хмари накриють Україну

УКРАИНА

Перший весняний місяць майже закінчився, і вже зрозуміло, що березень 2021 року не був занадто холодним, досить згадати 2013 рік, коли в кінці березня висота снігового покриву в Україні досягала 50 см. Погода в останні вихідні березня і на початку наступного тижня буде мінливою, протягом дня може бути і сонце, і дощ. Гіппократ не мав уяви про метеоневрози, але помічав, що зміна погоди протягом дня погано впливає на здоров’я людей. Погіршення самопочуття в такі дні можна уникнути за допомогою активності та вітамінів.

27-28 березня в Україні очікується підвищення температури до 11 °С, у Закарпатті до 15 °С градусів тепла вдень, 29 березня – незначне похолодання.

У суботу на всій території України буде сухо, хмарно з проясненнями, на заході України переважно ясно, вітер слабкий змінних напрямків.

У неділю, в повний місяць, на Заході та північному заході країни пройдуть дощі, які на початку тижня перемістяться в центральні, південні та східні області.

У понеділок в центрі і на сході України очікується зниження температури повітря вночі до 0…+3 °С, вдень до +5…+7 °С.

У Криму нічна температура в суботу може знизитися до негативних значень, денна +6…+7 °С. У неділю максимальна кримська денна температура буде у Ялті: до +7 °С.

У Карпатах на високогір’ї в суботу ясно від -5 °С вночі до +5 °С вднень, в неділю дощ зі снігом, на початку тижня нічна температура буде до -6 °С, денна +3…+4 °С.

 На півдні України в вихідні денна температура повітря +11…+12 °С, у понеділок похмуро, пройдуть дощі і температура знизиться до +7… +9 °С. У Миколаївській та Одеській області 28 березня посилення південно-західного вітру до 8 м/сек

В Одесі дощ почнеться ще в неділю ввечері і триватиме в понеділок. Негода буде чергуватися з проясненнями. Температура вночі +2…+5 °С, вдень +9…+12 °С, температура води в морі +4 °С.

 У східних областях країни дощі пройдуть на початку тижня, 29 березня з незначним зниженням температури повітря до +7 °С. У вихідні без опадів, температура +8…+11 °С, лише в Харківській області в суботу може пройти дощ. У неділю мінлива хмарність, вітер слабкий змінних напрямків, тиск 750 мм рт.ст.

 На заході України в суботу хмарно з проясненнями, в Чернівецькій та Львівській областях ясно, нічна температура +1…+2 °С, денна +11…+15 °С. У неділю погода різко зміниться, пройдуть дощі на всій території західного регіону, вдень температура знизиться до +7 °С, в Закарпатті до +11 °С. До понеділка дощ повинен припинитися, температура вночі  0…+2, вдень +7…+10 °С.

У північному регіоні в суботу без опадів, хмарно з проясненнями, нічна температура +1…+3 °С, денна +9…+11 °С. За прогнозом Синоптика у неділю пройдуть дощі, температура повітря знизиться до +6…+9 °С.

Початок робочого тижня переважно без опадів, хмарно з проясненнями, температура +4…+9 °С, тиск 745-755 мм рт.ст.

У центральних областях вихідні очікуються без опадів, у неділю потеплішає до +12 °С, а в понеділок температура знизиться до +6 °С  та пройдуть дощі.

У столиці погода в суботу буде хмарною з проясненнями. У неділю з середини дня буде дощити з невеликими перервами до ранку понеділка. Нічна температура 27-29 березня у Києві +4…+5 °С, денна +9…+11 °С.

В воскресенье и понедельник дождевые тучи накроют Украину

Первый весенний месяц вот-вот закончится, и уже можно сказать, что март-2021 не был слишком холодным, достаточно вспомнить 2013 год, когда в конце марта высота снежного покрова в Украине достигала 50 см.

Погода в последние выходные марта и в начале следующей недели будет переменчивой, в течение дня может быть и солнечно, и дождливо. Гиппократ ничего не знал о метеоневрозах, но замечал, что перемена погоды в течение дня плохо влияет на здоровье людей. Ухудшения самочувствия в такие дни можно избежать с помощью активности и витаминов.

27-28 марта в Украине ожидается повышение температуры до 11 градусов тепла днем, 28 марта – незначительное похолодание.

В субботу на всей территории Украины будет сухо, небольшая облачность, на западе Украины преимущественно ясно, ветер слабый переменных направлений.

В воскресенье, в полнолуние, на Западе и северо-западе страны пройдут дожди, которые в начале недели переместятся в центральные, южные и восточные области страны.

В понедельник в центре и на востоке Украины ожидается понижение температуры воздуха ночью до 0…+3 °С, днем до +5…+7 °С.

В Крыму ночная температура в субботу может понизиться до отрицательных значений, дневная +6…+7 °С. В воскресенье максимальная крымская дневная температура будет в Ялте: до +7 °С.

В Карпатах на высокогорье в субботу ясно от -5 °С ночью до +5 °С днем, в воскресенье дождь со снегом, в начале недели ночная температура понизится до -6 °С, дневная +3…+4 °С

На юге Украины в выходные дневная температура воздуха +11…+12 °С, в понедельник пасмурно, пройдут дожди и температура понизится до +7…+9 °С. В Николаевской и Одесской области 28 марта усиление юго-западного ветра до 8 м/сек.

В Одессе дождь начнется еще в воскресенье вечером и продолжится в понедельник. Непогода будет чередоваться с прояснениями. Температура ночью +2…+5 °С, днем +9…+12 °С, температура воды в море  +4 °С.

В восточных областях страны дожди пройдут в начале недели, 29 марта, и будут сопровождаться незначительным снижением температуры воздуха до +7 °С. В выходные будет сухо, температура +8…+11 °С, только в Харьковской области в субботу может пройти дождь. В воскресенье небольшая облачность, ветер слабый переменных направлений, давление 750 мм рт.ст.

На западе Украины в субботу в Черновицкой и Львовской области ясная погода, в остальных областях – облачно с прояснениями, ночная температура +1…+2 °С, дневная +11…+15 °С. В воскресенье погода резко изменится, пройдут дожди на всей территории западного региона, днем температура снизится до +7 °С, в Закарпатье до +11 °С. К понедельнику дождь должен прекратиться, температура ночью будет 0…+2 °С, днем +7…+10 °С.

В северном регионе в субботу без осадков, облачно с прояснениями, ночная температура +1…+3 °С, дневная +9…+11 °С. По прогнозу Синоптика в воскресенье пройдут дожди, температура воздуха снизится до +6…+9 °С.

Начало рабочей недели преимущественно без осадков, облачно с прояснениями, температура +4…+9 °С, давление 745-755 мм рт.ст.

В центральных областях выходные ожидаются без осадков, в воскресенье потеплеет до +12 °С, а в понедельник температура снова понизится до +6 °С и пройдут дожди.

В столице погода в субботу будет облачной с прояснениями. В воскресенье во второй половине дня начнется дождь, который будет идти с небольшими перерывами до утра понедельника. Ночная температура 27-29 марта в Киеве +4…+5 °С, дневная +9…+11 °С.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ
Створено Всесвітню організацію Внутрішньо переміщених осіб

Створено Всесвітню організацію Внутрішньо переміщених осіб. Представники громадських організацій України з числа ВПО та українців, що були змушені покинути межі країни, виступили з ініціативою створення спільного громадського обʼєднання. Питання до обговорення: Масштабна агресія проти України посилила міграцію українських громадян в межах країни та змусила мільйони покинути власні домівки та вирушити …

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

promocodes