У неділю та понеділок дощові хмари накриють Україну

УКРАИНА

Перший весняний місяць майже закінчився, і вже зрозуміло, що березень 2021 року не був занадто холодним, досить згадати 2013 рік, коли в кінці березня висота снігового покриву в Україні досягала 50 см. Погода в останні вихідні березня і на початку наступного тижня буде мінливою, протягом дня може бути і сонце, і дощ. Гіппократ не мав уяви про метеоневрози, але помічав, що зміна погоди протягом дня погано впливає на здоров’я людей. Погіршення самопочуття в такі дні можна уникнути за допомогою активності та вітамінів.

27-28 березня в Україні очікується підвищення температури до 11 °С, у Закарпатті до 15 °С градусів тепла вдень, 29 березня — незначне похолодання.

У суботу на всій території України буде сухо, хмарно з проясненнями, на заході України переважно ясно, вітер слабкий змінних напрямків.

У неділю, в повний місяць, на Заході та північному заході країни пройдуть дощі, які на початку тижня перемістяться в центральні, південні та східні області.

У понеділок в центрі і на сході України очікується зниження температури повітря вночі до 0…+3 °С, вдень до +5…+7 °С.

У Криму нічна температура в суботу може знизитися до негативних значень, денна +6…+7 °С. У неділю максимальна кримська денна температура буде у Ялті: до +7 °С.

У Карпатах на високогір’ї в суботу ясно від -5 °С вночі до +5 °С вднень, в неділю дощ зі снігом, на початку тижня нічна температура буде до -6 °С, денна +3…+4 °С.

 На півдні України в вихідні денна температура повітря +11…+12 °С, у понеділок похмуро, пройдуть дощі і температура знизиться до +7… +9 °С. У Миколаївській та Одеській області 28 березня посилення південно-західного вітру до 8 м/сек

В Одесі дощ почнеться ще в неділю ввечері і триватиме в понеділок. Негода буде чергуватися з проясненнями. Температура вночі +2…+5 °С, вдень +9…+12 °С, температура води в морі +4 °С.

 У східних областях країни дощі пройдуть на початку тижня, 29 березня з незначним зниженням температури повітря до +7 °С. У вихідні без опадів, температура +8…+11 °С, лише в Харківській області в суботу може пройти дощ. У неділю мінлива хмарність, вітер слабкий змінних напрямків, тиск 750 мм рт.ст.

 На заході України в суботу хмарно з проясненнями, в Чернівецькій та Львівській областях ясно, нічна температура +1…+2 °С, денна +11…+15 °С. У неділю погода різко зміниться, пройдуть дощі на всій території західного регіону, вдень температура знизиться до +7 °С, в Закарпатті до +11 °С. До понеділка дощ повинен припинитися, температура вночі  0…+2, вдень +7…+10 °С.

У північному регіоні в суботу без опадів, хмарно з проясненнями, нічна температура +1…+3 °С, денна +9…+11 °С. За прогнозом Синоптика у неділю пройдуть дощі, температура повітря знизиться до +6…+9 °С.

Початок робочого тижня переважно без опадів, хмарно з проясненнями, температура +4…+9 °С, тиск 745-755 мм рт.ст.

У центральних областях вихідні очікуються без опадів, у неділю потеплішає до +12 °С, а в понеділок температура знизиться до +6 °С  та пройдуть дощі.

У столиці погода в суботу буде хмарною з проясненнями. У неділю з середини дня буде дощити з невеликими перервами до ранку понеділка. Нічна температура 27-29 березня у Києві +4…+5 °С, денна +9…+11 °С.

В воскресенье и понедельник дождевые тучи накроют Украину

Первый весенний месяц вот-вот закончится, и уже можно сказать, что март-2021 не был слишком холодным, достаточно вспомнить 2013 год, когда в конце марта высота снежного покрова в Украине достигала 50 см.

Погода в последние выходные марта и в начале следующей недели будет переменчивой, в течение дня может быть и солнечно, и дождливо. Гиппократ ничего не знал о метеоневрозах, но замечал, что перемена погоды в течение дня плохо влияет на здоровье людей. Ухудшения самочувствия в такие дни можно избежать с помощью активности и витаминов.

27-28 марта в Украине ожидается повышение температуры до 11 градусов тепла днем, 28 марта – незначительное похолодание.

В субботу на всей территории Украины будет сухо, небольшая облачность, на западе Украины преимущественно ясно, ветер слабый переменных направлений.

В воскресенье, в полнолуние, на Западе и северо-западе страны пройдут дожди, которые в начале недели переместятся в центральные, южные и восточные области страны.

В понедельник в центре и на востоке Украины ожидается понижение температуры воздуха ночью до 0…+3 °С, днем до +5…+7 °С.

В Крыму ночная температура в субботу может понизиться до отрицательных значений, дневная +6…+7 °С. В воскресенье максимальная крымская дневная температура будет в Ялте: до +7 °С.

В Карпатах на высокогорье в субботу ясно от -5 °С ночью до +5 °С днем, в воскресенье дождь со снегом, в начале недели ночная температура понизится до -6 °С, дневная +3…+4 °С

На юге Украины в выходные дневная температура воздуха +11…+12 °С, в понедельник пасмурно, пройдут дожди и температура понизится до +7…+9 °С. В Николаевской и Одесской области 28 марта усиление юго-западного ветра до 8 м/сек.

В Одессе дождь начнется еще в воскресенье вечером и продолжится в понедельник. Непогода будет чередоваться с прояснениями. Температура ночью +2…+5 °С, днем +9…+12 °С, температура воды в море  +4 °С.

В восточных областях страны дожди пройдут в начале недели, 29 марта, и будут сопровождаться незначительным снижением температуры воздуха до +7 °С. В выходные будет сухо, температура +8…+11 °С, только в Харьковской области в субботу может пройти дождь. В воскресенье небольшая облачность, ветер слабый переменных направлений, давление 750 мм рт.ст.

На западе Украины в субботу в Черновицкой и Львовской области ясная погода, в остальных областях – облачно с прояснениями, ночная температура +1…+2 °С, дневная +11…+15 °С. В воскресенье погода резко изменится, пройдут дожди на всей территории западного региона, днем температура снизится до +7 °С, в Закарпатье до +11 °С. К понедельнику дождь должен прекратиться, температура ночью будет 0…+2 °С, днем +7…+10 °С.

В северном регионе в субботу без осадков, облачно с прояснениями, ночная температура +1…+3 °С, дневная +9…+11 °С. По прогнозу Синоптика в воскресенье пройдут дожди, температура воздуха снизится до +6…+9 °С.

Начало рабочей недели преимущественно без осадков, облачно с прояснениями, температура +4…+9 °С, давление 745-755 мм рт.ст.

В центральных областях выходные ожидаются без осадков, в воскресенье потеплеет до +12 °С, а в понедельник температура снова понизится до +6 °С и пройдут дожди.

В столице погода в субботу будет облачной с прояснениями. В воскресенье во второй половине дня начнется дождь, который будет идти с небольшими перерывами до утра понедельника. Ночная температура 27-29 марта в Киеве +4…+5 °С, дневная +9…+11 °С.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

НОВОСТИ ВОСТОКА
Затримка виплат ВПО: куди та до кого звертатися, аби відновили фінансову допомогу

Переселенці, яким затримують належні виплати, можуть звертатися до органів соцзахисту, ЦНАПу, Мінреінтеграції або до Офісу уповноваженого з питань ВПО. Для частини внутрішньо переміщених осіб діють соціальні виплати. Для людей, які вимушено покинули свої домівки, передбачено фінансову допомогу від держави у розмірі 2 тис. грн для осіб від 18 років та 3 тис. грн для дітей та осіб …

КИЕВЩИНА
RENOVATION і REPOINT презентували унікальний проект шахової академії в Казахстані

В Астані, де сучасна архітектура стрімко рисує контури майбутнього, починається нова глава в історії казахстанського спорту та освіти. Проект першої шахової академії міжнародного рівня не тільки зміцнює позиції Казахстану на світовій арені, але й вирізняє внесок двох компаній, які використали набуті знання та міжнародний досвід для реалізації амбітного проекту: RENOVATION …

КИЕВЩИНА
Ідентифікація через банк: пенсіонери-ВПО жаліються на припинення виплат

Пенсіонери-переселенці скаржаться, що ідентифікації в «Ощадбанку» недостатньо для продовження виплат. Часто людям доводиться особисто відвідувати сервісний центр ПФУ та писати заяву про відновлення нарахувань. Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мали пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Вона здійснюється через відділення Ощадбанку, особисто в територіальному органі Пенсійного …