Пятница, 24 марта 2023   Подписка на обновления  RSS
У Маріуполі будують перший в Україні сталевий будинок під соціальне житло
10:34, 18 августа 2021

У Маріуполі будують перший в Україні сталевий будинок під соціальне житло


У Маріуполі будують перший в Україні сталевий будинок для надання городянам соціального житла, у тому числі переселенцям.

Як передає Укрінформ, про це повідомили в Маріупольській міській раді.

«У Приморському районі продовжується будівництво першого в Україні сталевого будинку. Проєкт допоможе знизити потребу міста в соціальному житлі. Перші жителі зможуть заселитися до нових квартир вже 2022 року», – йдеться у повідомленні.

За словами заступника міського голови Михайла Івченка, всього 120 сімей тут отримають доступне житло, і половина квартир призначена для «нових маріупольців» – переселенців з тимчасово окупованих територій.

«Також ми плануємо надати квартири категорії людей гостродефіцитних професій. Це вчителі, медики, співробітники силових структур і комунальних підприємств», – пояснив Івченко.

Він зазначив, що конкретні рішення з видачі квартир буде приймати комісія, коли будівництво завершиться.

У міськраді нагадали, що фінансується будівництво спільно муніципалітетом, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Групою Метінвест. Автори проєкту – переможці конкурсу молодих архітекторів «Steel Freedom Architecture Festival».

При будівництві застосовуються унікальні надміцні плити. Крім того, новобудова площею понад 7 тисяч квадратних метрів буде мати найвищий рівень енергоефективності.

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска