У Маріуполі будують перший в Україні сталевий будинок під соціальне житло

НОВОСТИ ВОСТОКА

У Маріуполі будують перший в Україні сталевий будинок для надання городянам соціального житла, у тому числі переселенцям.

Як передає Укрінформ, про це повідомили в Маріупольській міській раді.

«У Приморському районі продовжується будівництво першого в Україні сталевого будинку. Проєкт допоможе знизити потребу міста в соціальному житлі. Перші жителі зможуть заселитися до нових квартир вже 2022 року», — йдеться у повідомленні.

За словами заступника міського голови Михайла Івченка, всього 120 сімей тут отримають доступне житло, і половина квартир призначена для «нових маріупольців» — переселенців з тимчасово окупованих територій.

«Також ми плануємо надати квартири категорії людей гостродефіцитних професій. Це вчителі, медики, співробітники силових структур і комунальних підприємств», — пояснив Івченко.

Він зазначив, що конкретні рішення з видачі квартир буде приймати комісія, коли будівництво завершиться.

У міськраді нагадали, що фінансується будівництво спільно муніципалітетом, Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України та Групою Метінвест. Автори проєкту – переможці конкурсу молодих архітекторів «Steel Freedom Architecture Festival».

При будівництві застосовуються унікальні надміцні плити. Крім того, новобудова площею понад 7 тисяч квадратних метрів буде мати найвищий рівень енергоефективності.

КИЕВЩИНА
Ідентифікація через банк: пенсіонери-ВПО жаліються на припинення виплат

Пенсіонери-переселенці скаржаться, що ідентифікації в «Ощадбанку» недостатньо для продовження виплат. Часто людям доводиться особисто відвідувати сервісний центр ПФУ та писати заяву про відновлення нарахувань. Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мали пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Вона здійснюється через відділення Ощадбанку, особисто в територіальному органі Пенсійного …

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ
Українським роботодавцям збільшили компенсацію за працевлаштування переселенців

Кабінет міністрів збільшив строки і розміри надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю. Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки. За даними прес-служби, загальна тривалість надання компенсації збільшена з двох до трьох місяців, за працевлаштування ВПО з числа осіб з інвалідністю — до …