У Лубнах запрацюють три інститути та фахові коледжі Луганського національного університету імені Тараса Шевченка

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ

24 червня Лубенська міськрада та Луганський національний університет імені Тараса Шевченка підписали Меморандум про співпрацю. Відтепер університет працюватиме у Лубнах.

poltavska-khvilia_xcwi/JzwXlo3nR.jpeg

Про це повідомили на сторінці міськради у Facebook.

За словами Лубенського міського голови Олександра Грицаєнка, Лубни й Лубенщина зроблять все, щоб університету тут було комфортно, а місцеві жителі отримали потужний вищий навчальний заклад.

Відтак у Лубнах уже з 1 вересня запрацюють три інститути та фахові коледжі Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Лубенська міська рада надала Університету приміщення, і приймальна комісія вже працює у місті Лубни за адресою площа Вокзальна,7.

Вся інформація про навчальний заклад, умови прийому та навчання, роботу приймальної комісії будуть найближчим часом розміщені на сайті Лубенської міськради.

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ
Створено Всесвітню організацію Внутрішньо переміщених осіб

Створено Всесвітню організацію Внутрішньо переміщених осіб. Представники громадських організацій України з числа ВПО та українців, що були змушені покинути межі країни, виступили з ініціативою створення спільного громадського обʼєднання. Питання до обговорення: Масштабна агресія проти України посилила міграцію українських громадян в межах країни та змусила мільйони покинути власні домівки та вирушити …

КИЕВЩИНА
Як переселенцям отримати безкоштовне житло

Людина, яка має довідку ВПО, може стати на облік для надання тимчасового житла. Житло надається: у порядку черги; за його наявності. Першочергове право на забезпечення житловим приміщенням з фонду мають: – багатодітні сім’ї; – сім’ї з дітьми; – вагітні жінки; – особи, які втратили працездатність;– особи пенсійного віку з числа тих, житло яких було …

КИЕВЩИНА
ООН облаштує житло для переселенців на Київщині

Управління Верховного комісара ООН у справах біженців допоможе створити та облаштувати житло для переселенців на Київщині. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Київської ОВА. “УВКБ ООН надасть необхідні будівельні матеріали для відновлення місця компактного проживання та об’єкту під квартири для ВПО”, — йдеться в повідомленні. Територіальні громади самостійно вирішуватимуть, як …

promocodes