У Кропивницькому презентували проект Програми забезпечення житлом ВПО

НОВОСТИ ДЛЯ ПЕРЕСЕЛЕНЦЕВ

У Кропивницькому презентували проект Програми забезпечення житлом молоді, учасників АТО і внутрішньо переміщених осіб.

«Протягом останніх трьох місяців ми отримали звернення від людей, які готові взяти участь у програмі. Це 55 сімей, жителі не лише Кропивницького, але й області. Приходять бійці, учасники АТО, переселенці», — зазначив під час «круглого столу» у міській раді директор регіонального управління Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву Артем Погребнюк.

Щоб програма в місті запрацювала, потрібна участь місцевого самоврядування, тож управління Фонду звернулося до місцевої влади. адже, за словами Артема Погребнюка, головна проблема програми – недостатнє фінансування. «Було звернення до керівництва держави щодо збільшення фінансування. В інших регіонах ця проблема вирішується завдяки інвестиціям, у Кіровоградській області – інша ситуація», – зазначив він.

«Ми провели зустріч з начальником управління поліції. Вони готові взяти участь і виділити свої недобудовані об’єкти. Також в програмі хочуть взяти участь управління надзвичайних ситуацій, бо в них є недобудовані об’єкти, щоб туди залучити інвестиції», — зазначив Артем Погребнюк.

В рамках програми у Кропивницькому планують добудувати 144-квартирний будинок по вул. Васнецова, 8. «Для цього треба залучити інвестора», — зазначив Погребнюк.

У свою чергу, мер Кропивницького Андрій Райкович заявив, що міська влада готова співпрацювати з регіональним управлінням Держмолодьжитла.

— Місцеве самоврядування може долучитися до реалізації програми, виділивши майданчик під забудову, розробивши проектну документацію, з якою потім можна буде звернутись до Кабінету Міністрів або у Верховну Раду, щоб лобіювати виділення коштів на будівництво. За кошти міського бюджету можна буде також здійснити під’єднання будинку до всіх інженерних мереж, — зазначив міський голова.

Міські депутати на профільних комісіях мають розглянути це питання, яке потім буде винесене на розгляд сесії міськради.

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
RENOVATION і REPOINT презентували унікальний проект шахової академії в Казахстані

В Астані, де сучасна архітектура стрімко рисує контури майбутнього, починається нова глава в історії казахстанського спорту та освіти. Проект першої шахової академії міжнародного рівня не тільки зміцнює позиції Казахстану на світовій арені, але й вирізняє внесок двох компаній, які використали набуті знання та міжнародний досвід для реалізації амбітного проекту: RENOVATION …

КИЕВЩИНА
Ідентифікація через банк: пенсіонери-ВПО жаліються на припинення виплат

Пенсіонери-переселенці скаржаться, що ідентифікації в «Ощадбанку» недостатньо для продовження виплат. Часто людям доводиться особисто відвідувати сервісний центр ПФУ та писати заяву про відновлення нарахувань. Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мали пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Вона здійснюється через відділення Ощадбанку, особисто в територіальному органі Пенсійного …

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …