Пятница, 2 июня 2023   Подписка на обновления  RSS
У Краматорську виділили землю під будівництво житла для ВПО
18:16, 21 января 2021

У Краматорську виділили землю під будівництво житла для ВПО


У Краматорську визначилися із місцем для будівництва житла для переселенців. Три багатоповерхівки планують звести до 2025 року у мікрорайоні Лазурний.

Гроші на проєкт надає уряд Німеччини, за підтримки Міжнародної Організації з Міграції. Загалом, за 22 мільйони євро, квартири побудують у Краматорську та Сєвєродонецьку."Хотілося б мати своє житло". У Краматорську виділили землю під будівництво житла для ВПОСуспільне Донбас

У Краматорську виділили землю під будівництво житла для ВПО

Олена Кудаєва — переселенка з Донецька. До Краматорська з родиною переїхала понад 5 років тому. Весь цей час, каже, житло винаймає.

“В мене двоє дітей і старенька мама. Це вже друга квартира, яку ми орендуємо саме у цьому місті. Звичайно, хотілося б мати своє житло, але наразі це така мрія, і вона недосяжна. Бо ціни на житло дуже високі, і заощадити на нього наразі, для нашої родини – це неможливо”, — ділиться Олена.

Збудувати 3 багатоповерхівки, з квартирами для переселенців, у Краматорську планують на пустирі мікрорайону Лазурний. За рішення про виділення цієї ділянки землі голосували депутати Краматорської міськради на позачерговій сесії 13 січня."Хотілося б мати своє житло". У Краматорську виділили землю під будівництво житла для ВПОСуспільне Донбас

У Краматорську виділили землю під будівництво житла для ВПО

Будівництво розраховане до 2025 року. Потому у будинках зможуть оселитися до восьми сотень людей, каже міський голова Краматорська Олександр Гончаренко.

“80% — це будуть тимчасово переміщені особи, а 20% — це будуть мешканці міста. І міська рада та депутати, ми будемо визначати хто, які групи нашого населення у рамках цих 20% отримають ці квартири”, — пояснює Гончаренко.

За словами Гончаренка, житло для переселенців будуватимуть за гроші європейських донорів.

“Уряд Німеччини надає 22 мільйони Міжнародній організації з міграції, яка планує у Краматорську та Сєвєродонецьку побудувати близько 500 квартир для переселенців. В Краматорську буде профінансовано мінімум побудова будинків з 250 квартирами, на загальну вартість близько 11,5 мільйонів євро”, — каже міський голова Краматорська.

Нагадаємо, 15 вересня 2020 року у Києві, меморандум про співпрацю з грантодавцями підписали тодішні міські голови Краматорська та Сєвєродонецька. Житло будуватимуть за міжнародним проєктом “Покращення умов життя внутрішньої переміщених осіб на сході України”.

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска